Hľadám elektrikárov z okresu Nové Mesto nad Váhom

ahojte, súrne by som potrebovala kontakt na dobrých elektrikárov v okr.Nové Mesto nad Váhom.
Odpovedať
ahojky a co by si potrebovala spravit?ja poznam jedneho je z okolia trenčína možem ti poslat t.č. ak by si mala záujem....cenovo myslím ze je v norme sak to by ste sa dohodli vy a uvidis ale je sikovny a dobry odborník ja som bola spokojna :-)
Odpovedať
@betka81 - s akou sumou si bola spokojna?...co ti vsetko robil v elektrike a pre aky dom?
Odpovedať
Profilova fotka
heh, elektrika... este ze mame v rodine revizneho :-D :-D :-D inak... by som mala z toho hrozu... 8-( :-N
Odpovedať
@betka81 ahoj betka a odkiaľ je? môžeš mi poslať číslo?
Odpovedať
@kaktusik007 z elektriky a hrúzu? a to už prečo?
Odpovedať
Profilova fotka
@pariska512 lebo by som sa bala tej palky, co by za to chceli... takto tajne dufam a verim ze sa do 2000€ zmestim nakomplet ;-) - ale to este aj tak neviem... a ide o byt, nie dom - pre info ;-)
Odpovedať
@kaktusik007 tak ak ide o byt určite sa do 2000eur zmestíte, u nás berú za RD okolo 2000eur už aj s revíznou správou
Odpovedať
Profilova fotka
@pariska512 ale aj s materialom a vypinacmi??? ak hej, tak super, tesim sa - usetrime :-D
Odpovedať
@kaktusik007 tak to si ma zaskočila, to fakt neviem. Ale zistím a napíšem
Odpovedať
Profilova fotka
@pariska512 ;-) thx
Odpovedať
@adam_janka bratovi robil rodinny dom novostavbu a umna bude este len robit elektriku nové rozvody pretoze prerabame u nasich podkrovie a budeme mat dve poschodia tak potrebujem aj novu skrinu rozvodnu a jedno poschodie natahat cele s kablami zasuvky a tak.....
Odpovedať
Profilova fotka
@pariska512 ahoj, skus sa opytat na cenovu ponuku tu: www.vaseit.sk su to sikovni chalani, nam robili cely dom aj poplasko...
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?