FVE - problémy s WiFi modulom GW3048-EM od DoMar

Dobrý deň, Môjmu bratovi z Okr. V Krtíš firma DoMar solar už pred rokom inštalovala FVE viď príloha. Stále mu nevedia sprevádzkovať SEMS portál ( boli tam už 3x a nič ) a stále mu nevyplatili dotáciu . Viete mi poradiť ?
Odpovedať
@psv účet na sems portáli mu vytvorili? používa doma wifi? spárovali sems portál s wifi? skús trošku viac popísať,, čo znamená nerozchodili...
Odpovedať
Sems portal mu fungoval vždy po novom nainicializovaní WiFi modulu ( nastavenie PSW na najbližší 1m vzdialený router ) len niekoľko hodín/dní a občas pomohlo ale zase len na chvíľu krátke stlačenie WiFi tlačítka. Pri poslednom pokuse o nápravu sa pokúsili vyskúšať aj iný modul pripojiteľný cez kábel a údajne na diaľku meniť údajne aj FW ale sa im to nepodarilo tak WiFi vrátili naspäť. Keď som tam bol naposledy tak som už nevidel ani na blízko/direct WiFi solar ani po dlhom stlačeni WiFi tlačítka a ani ani WiFi LEDka na meniči už vôbec nebliká. Nechali to rozdr.... stave.
Odpovedať
Do DoMaru som poslal už aj e-mail o tom že dodávku reklamujeme ale vôbec neodpovedali. Viete mi poradiť správny kontakt na SOI pre Žiar nad Hronom ? Na ich stránke nevidím ani nejaký reklamačný formulár. https://www.domar.sk/kontakt/
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?