EPS -problem

Ahoj dnes som sa pokusal pripojit EPS svorku na zemniaci pas ale nepodarilo sa -nedala sa nasadit-zistil som ze pas je mierne ohnuty /jemne pismeno C/a upinka na svorke je vyrobena uplne nadoraz a teda nevosla--ako si stym poradit,nejaky tip zo skusenosti..?vdaka
Odpovedať
Treba ten pás doladiť karboškou a streknúť ho zinkovým sprejom...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od liptacik:

Ahoj dnes som sa pokusal pripojit EPS svorku na z…
@liptacik ak je ohnutý po dĺžke, trubka a hasák. Ak je ohnutý na kánt, dve kladivá proti sebe.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@liptacik ak je ohnutý po dĺžke, trubka a hasák. …
@megdesign problem je ze je ohnuty ako som pisal do tvaru C /po sirke ale uz je tam maly manipulacny priestor-je v krabici a vsetko okolo je uz vyspravene,cize len priestor na manipulaciu v ramci krabice
Odpovedať
Profilova fotka
Daj fotku svorky aj pasoviny. Co poradil stavebny dozor? Pytal si sa elektrikarov?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wyrky:

Daj fotku svorky aj pasoviny. Co poradil stavebny…
@wyrky Co ma s tymto stavebny dozor?
Odpovedať
Pozeral som ešte iné typy svoriek od inych vyrobcov niektoré vyzerajú žeby tam vošli,sú inak riešené.. tu v tej pôvodnej he akoby nasuvacia objimka/uzavretý tvar/ a s tým asi neporadím...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od liptacik:

@megdesign problem je ze je ohnuty ako som pisa…
@liptacik daj foto upinky, resp. celej ekvisvorky. Upinku predpokladám pritlaca o pasovinu skrutka. Nedá sa dať dlhšia, aby vznikla medzi základňou a upinkou väčšia medzera? Neviem aký typ ekvisvorky máš...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@liptacik daj foto upinky, resp. celej ekvisvorky…
@megdesign nevidno to moc dobre lebo som skúšal svorky osadiť zo zadnej strany pastviny ci skôr nesadne, aké he to Česká výroba, niečo na B názov firmy
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od liptacik:

@megdesign nevidno to moc dobre lebo som skúšal …
@liptacik no do tejto ekvisvorky by mal ísť po správnosti FeZn drôt 8/10mm... nie pasovina. Presne preto robím dole spoj pasovina/guľatina a do ekvi ide guľatina. Pasovinu tam bez nejakých úprav nenarveš
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od liptacik:

@megdesign nevidno to moc dobre lebo som skúšal …
@liptacik výrobca Elektro Bečov
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@wyrky Co ma s tymto stavebny dozor?
@kejsix ze by poradil?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?