Elektrický zámok do dverí - ako to vyriešiť?

Sme v stave tahania elektriny a narazili sme na problem, ako vyriest videovratnika resp. elektricky zamok vo dverach. Problem je ten, ze dvere su uz osadene (dom bol kupeny uz v takom stave) a je tam obycajny zamok. Volal som dodavatelovi dveri a ten vravel, ze to sa zadava do vyroby hned na zaciatku, ale ze sikovny elektrikar by to mohol zafrezovat, cim samozrejme padne zaruka. Napadlo nam do zarubne navrtat dieru a cez to prepchat kabel. Riesi sa to takto? A potom je este jedna vec, ze na dverach nie je jeden jazycek, ale rovno 3 😄 (hore, stred, dole). Ako vyriesit toto? 3 elektricke zamky? Alebo hore a dole dat zamky, ktore budu stale v stave otvoreny? Dakujem za rady
Odpovedať
Profilova fotka
Pohľadať "elektrické kľučky" https://www.bizref.sk/sk/firmy/sezam/...
Odpovedať
@logo22 taku opachu a este aj drahu by som si na dvere nedal. A neviem ako by sa to otvaralo cez vratnika
Odpovedať
@jurp to s tromi zamkami som riesil takisto, hned pri vyrobe dveri.ale nenasli sme iny sposob, len dat tam klasicke kovanie -bez 3bodoveho zamku. Takze bud elektr.zamok alebo 3b.kovanie. V buducnosti si mozes dat kovanie ake chces, je to vymenitelne.
Odpovedať
Takze malo by to byt realizovatelne. A co s tym navrtanim na el. zamok? Realizuje sa to tak, ze sa prevrtaju zarubne?
Odpovedať
@jurp Realizovatelne to je ale bude treba zrejme vymenit kovanie.alebo ak to umoznuje kovanie tak nezatvarat na 3bodove zatvaranie.len na jazycek. Montaz zamku je uz podla moznosti ake su na mieste bud prevrrtat profil a do steny, prip.nalepit na profil nejaku listu atd. . Ja to mam z vyroby tqkze kabel mam priamo v profile, potom nasledne v chranicke v omietke a spaja sa v krabicke s ovladacou jednotkou zamku.
Odpovedať
nebud lenivy a otvor osobne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?