Aká je cena práce za elektrinu?

Prosím Vás aka je cca cena práce za elektriku Dom cca 122 m² . 3 izby. , technická kúpeľňa, wc, jedno wc so sprchovacim kutom a denná časť. . Predpriprava na vonkajšie žalúzie trenčiansky kraj
Odpovedať
@gabdda cca 17 000€
Odpovedať
@gabdda treba osloviť elektrikara najlepšie staršieho skúsenejšieho ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabdda pošlite mi projekt urobím vám cenovú ponuku
Odpovedať
@pepo344 no to tak väčšinou nebýva...
Odpovedať
@megdesign to myslis vazne ze 17000? 😂
Odpovedať
@mirko1981 Čo sa čuduješ. Aká otázka... Edit: Dá sa to aj za viac ;-)
Odpovedať
@mirko1981 ty by si podľa tej otázky vedel určiť cenu na euro predpokladám... :-)
Odpovedať
@megdesign muhahahah... 16999.9€ cena za hrubu stavbu moze byt
Odpovedať
Človek sa normálne pýta... Nemá tam byť ani rekuperacia, ani centrálny vysavac6 ani podobné záležitosti..... chcela som vedieť ako sa cena cca pohybuje. Jeden nám povedal že berie za rodinný dom 1200 druhý 3000. Obycajny standard. Žiadne vychytavky ako ivladanie mobilom a neviem čo
Odpovedať
a my pozname projekt elektriky ? jedno moze byt malo a druhe vela ? 😄
Odpovedať
@gabdda a koľko stoji nové auto 2.5 l?
Odpovedať
@lukino55555 Zelené, alebo červené? 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
5 tisic robota plus material
Odpovedať
@lukino55555 opýtam sa ťa že akú značku?! Ale ľuďom asi hrabe na hlavu celý vírus. Pretože strácajú zmysel pre normálne vyjadrovanie...... @volt
Odpovedať
@santos950 keby si odo mna opýtal elektrikár 5000 za robotu, nehovoríme o nejakých špeciálnych vychytavkach ale normálnej elektroinštalácií tak ho odprevadim a poviem zbohom.
Odpovedať
@gabdda kolko zasuviek? Kolko vypinacov? Kolko svetiel? Kolko metrov kablovaciek? Vratane drazkovania? Tahanie kablov? Material? Takto sa mozes spoliehat len na Santosa, lebo on je odbornik na vsetko. Aj presnu cenu za elektroinstalaciu v dome tresne z brucha.
Odpovedať
@gabdda prepac, ale takto polozena otazka nie je normalna. Instalacie ako voda, elektrina a podobne sa na metre stvorcove neprepocitavaju...to nie je omietka ci betonovy poter. Co sa elektriny tyka, bez projektu ti tu mozu strielat ceny od 1000 do 100000 a nemusi mat nik pravdu. Jednemu staci v miestnosti jedno svetlo, 2zasuvky a koniec...iny ich ma tolko v jednej izbe, ako ten predosly v celom dome. Cena sa tiez odvija od pouzitych materialov. Niekomu staci vypibac ci zasuvka za 2e, niekto povie, ze jemu sa paci ina...bum, 10e za kus, ale ked manzelke investora sa pacia prave tie 🤷‍♂️...a to nie je vobec nejaky nadstandard...nadstandard je uz tak 100e za kus (ale to uz nie je bezna instalacia). Samo osebe cenu navysi aj samotny rozvadzac...cim svedomitejsie navrhnuta instalacia a vsetko prevedene podla predpisov, cena stupa...nie o euro ci dva, ale aj radovo v stovkach, ale laik ich po otvoreni rozvadzaca nevidi, tak to nepochopi... cena za pracu sa tiez lisi, je rozdiel drazkovat a vykruzovat porobeton, kde to ide ako v masle, ina robota je s tehlou a uplne ine je to robit v betone.... takze tvoja otazka normalna nebola, tak sa nerozculuj, ze ti tu pisu odpovede ake pisu... chybu si treba uznat a vzdy to mozes upravit...skor by som tu na tvojom mieste poprosil o kontakty na elektrikarov z tvojho okolia a s nimi to mozes prejednat uz s konkretnym projektom, ktory ti presne nacenia
Odpovedať
@peter2728 ďakujem za odpoveď. A stačilo to takto pekne napísať a nie si hneď robiť srandu....
Odpovedať
@gabdda PRESNE takýchto tém je tu minimálne 30 - preto tie reakcie. Pred založením novej sa odporúča aspoň hodinové googlenie a až po nenájdení odpovedí presne (alebo aspoň na 90%) na moju otázku sa založí nová...
Odpovedať
@roberttom majstri su dnes drahí, kto nema love nech sa nebuduje
Odpovedať
@gabdda no tak máš odpoveď na svoju otázku...
Odpovedať
@gabdda Rataj min. 5000€ + nejaku tisicku dve navyse, to je cena prace aj s materialom. Pochybujem, ze niekto to da pod tuto sumu.
Odpovedať
@originalx vsetci normalny nenazrani ako ty to daju lacnejsie.
Odpovedať
Ak bude obycajna instalacia tipujem 4000 Pozor na blbcov co ti daju jednu nechutnu dvojzasovku do izby s tym ze si tam das rozdvojku ci rozbocku... Mam zasuvky zasadne vedla seba a nie nad sebou. Do kuchyne rozumny pocet isticov aj zaduviek. Rozumne rozhadzat v rozvadzaci a nie tak ze 1 prudovy chranic na cely dom a podobne... Dalo by sa pisat celu hodinu na tuto vec. A vyvroval by som da zbytocnostiam
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?