Odpudzovace psov

Priatelia uz 5 rokov riesim problem v nasej predzahradke z exkrementmi po psoch....byvame blizko maleho sidliska a vsetci psickari chodia vencit psov nasou ulicou....nechcem riesit majitelov psov ktorym je to sumafuk a vyblakovat po nich nech si to poriadia...v tomto sme strateny narod....existuje na trhu velke mnozstvo odpudzovacov psov ale netusim ci su nejake naozaj ucinne,ak mate skusenost z nejakym konkretnym poradte,dakujem krasne
Odpovedať
mame podobny problem, navyse pomaly kazde 2 roky menime tuje pred domom. Skusali sme len granulat "stop pes", ale ten je absolutne neucinny, nas pes dokonca hned strom aj ocural ked ho zacitil :-D
Odpovedať
@atothova ved to,bojim sa ze tie pripravky budu neucinne a pri prvom dazdi ich zmije.....
Odpovedať
@patinka pozerala som viacero odpudzovacov, spreje, hladale recenzie, ale vsetko sa javi ako neucinne. Na dvore sme to riesili oplotenim zahonov, nas pes sa naucil tam nechodit a nechodi ani po odstraneni oplotenia. Pred domom funguje zatial len napominanie majitelov, naucili sa po sebe upratovat, ale sem-tam sa este objavi kopka :-|
Odpovedať
Nizky plot pomoze. Alebo obcas rosypat mlete cierne korenie.
Odpovedať
Korenie pomôže do prvého dažďa :-(
Odpovedať
Elektricka ohradka ? ?..kolegyna sadila nejaky pichlavi krik, smradlavu rastlinku..ci nieco take
Odpovedať
@zuzka60 nič nepomáha. Jedine El ohrada. Ale nám seru pred plotom na výsadbu. Normálne nasrane na kriku. A majiteľom to vôbec nie je trápne že to upratujeme Jak blbí. Uz to tu na ulici riešili a ešte majiteľ PSA povedal že je na verejnom priestranstve a môže si robiť čo chce.
Odpovedať
@sue1978 tak mu povedzte, že má aj povinnnosti a že ho nahlásite. Majiteľ psa si je povinný po svojom psovi odpratat - ved v dnešnej dobe je sáčkov množstvo. To je len debil majiteľ, alebo mu to hádžte do jeho záhrady, či sa mu to bude páčiť. (máme psa, bývame v byte ale je základnou povinnosťou po psovi odpratať!!!! )
Odpovedať
@btus musím ho najskôr prichytiť. A nie je len jeden. Koľkokrát tam mame výstavu exkrementov aj po štyroch psoch :-|
Odpovedať
my pouzivame STOP PES z hornbachu. Funguje. na predzahradku nam psy nechodia a je to ekologicke a neskodne pre zvierata. Funuguje aj na macky. Inak pomaha mat aj kameru namierenu na predzahradku. Vtedy sa snazia psickari byt poriadni. Ale ako hore pisu funguje len do prveho poriadneho dazda, potom sa to rozpusti a treba to vysypat znova.
Odpovedať
@sue1978 tak ju tam dajte :)
Odpovedať
@sue1978 Celkom som si spomenul na jednu krásnu príhodu :) Do bytovky sa nám nasťahovali nový nájomníci zo psami, od vtedy sa začali po pozemku množiť psie exkrementy. Vrchol bol, keď sa našli na detskom ihrisku. Jeden "prchkejší" sused na susedu čakal a aj ju pristihol ... Po slovnej výmene, kedy ho nová suseda poslala do ďalekých krajín, zobral ho*no už z nachystaným sáčkom na ruke a neviem ako to spravil, ale trafil ju s ním rovno do hlavy :D Možno to niekomu nebude smiešne, ale ja som sa celkom pobavil :D Čo je však dôležitejšie, psie exkrementy už zmizli ... Nie že by ich majiteľka zbierala, ale už sa nedovolí psovi "vykadiť" na našom pozemku a necháva ho to robiť na ulici ... Škoda reči. @patinka Odporúčam maketu kamery, ideálne takú, ktorej v noci svietia červené svetlá ktoré simulujú nočné videnie ... A jednu malú tabuľku, do predzáhradky, že priestor je monitorovaní kamerovým systémom. Uvidíte, aké zázraky nastanú :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
zial zakon hovori, ze nemozes len tak svojvolne monitorovat verejny priestor. je to na pokutu. Bohuzial, predzahradka bude vzdy tercom psov. Pomoze jedine oplotit. Nesiel by som do aktivnej ochrany typu elektricky ohradnik, predsa len, neviete, co sa odohrava v hlave majitela psa. Sam som majitelom psa, preto viem, ze ak sa tam raz jeden pes vycura alebo vykadi, tak to spusi lavinu a potom to uz bude chciet oznacit kazdy jeden. Idealne riesit s majitelom psa. Nafotit, nafilmovat, povyhrazat sa mestskou policiou. Povinnostou majitela psa je exkrementy zbierat.
Odpovedať
Profilova fotka
@milan_ ma pravdu, vyhnete sa tomu len ak si ju oplotite..
Odpovedať
Stačí jeden vacsi kameň. Myslim dat ho pred dom nie do hlavy hodit.Kazdy pes sa bude len tak predhanat v ocuravani a ostatok nehaju tak , kedze toto bude pre nich super curaci objekt ...
Odpovedať
@kollega myslim, ze za pokus toto stoji ;)
Odpovedať
@lubk0 no kameru mame.....dokonca nechaju urobit psa potrebu a ked aj vidia ze ich vidim idu rychlo dalej....moj muz uz to chcel riesit vzduchovkou(na majitelov samozrejme:)ale to som mu zatrhla:)
Odpovedať
Mam kamene okrasne v predzahradke tie ocuravaju stale...ale ked nechaju toho psa vyliezt na ten suter a vykonat potrebu a ist prec.......a je jedno ci je to pes pana doktora alebo suseda ktory je v kuse v liehu....ako keby som sa bavila z dementmi(s prepacenim)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?