Mačka savanová Savannah - máte niekto skúsenosti?

Ahojte.Ma niekto skusenosti s takouto mackou?Popripade pozna niekoho,kto take chova?
Odpovedať
Na FB je skupina Chováme doma mačičky, jedna členka má túto mačku
Odpovedať
@jobobe Nastastie FB nemam,tak si to tam neviem pozriet.
Odpovedať
To je tusim to najdrahsie plemeno sveta? Pan je znalec 😬
Odpovedať
@bigjamajko Cenu zatial neriesim.Chcel som tigra... Tak aspon vacsiu macku.A zistujem si info na zaklade skusenosti a nie len clankov na nete.
Odpovedať
@marcel714 pekna je, o to pokoj. Len za cenu auta. Kasli na imidz, zajdi do utulku, to ma vacsi zmysel.
Odpovedať
@bigjamajko ja chcem riadnu macku a nie nejaku malinku :-)
Odpovedať
@marcel714 riadny macek vie byt aj britsky kocur :-D hlavne by si mal vediet aku povahu ocakavas.
Odpovedať
@manilla Presne o tu povahu mi ide a preto sa pytam na to,ze kto ma skusenosti.zviera nie je vec.... :-)
Odpovedať
@marcel714 keď už chceš mať chlpy naozaj všade a chceš veľkú mačku, tak prečo nie hneď mainskú mývaliu? Je to skoro tiger :-D
Odpovedať
Hadam si nemyslis, ze tu najdes niekoho so skusenostou. Tu ludia za 15 litrov riesia hrube stavby. A nie macky...
Odpovedať
@bigjamajko savannah sa predáva od ľudových 400 po predražených 1000. čomu sa u vás hovorí liter?
Odpovedať
@foox max. nejaka vypelichana z mnoziarne... https://crazyrichpets.com/expensive-c... alebo https://financesonline.com/top-12-mos...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bigjamajko to bude aj s dovozom :-) kupuj na Slovensku http://ix.sk/2wKbS
Odpovedať
@foox maincoon ma ma a nie je to co by aom chcel :-)
Odpovedať
@foox ved vravim, z mnoziarne. som si bol na 100% isty, ze sem das bazos... Pozri sem https://zvierata.bazos.sk/inzerat/112... A to je F2
Odpovedať
@bigjamajko ok, ja že sa bavíme o mačke a ty hľadáš princeznú za ženu :-D
Odpovedať
@foox :-D :-D Ja mam par utulkacov, to mi staci ku stastiu 😉
Odpovedať
@marcel714 mal si už vôbec mačku? To je tak keď je pes velky chceme maleho ked je mačka mala chce veľkú.. taka mačka nebude šťastná zavretá máš pre nu miesto?
Odpovedať
@sysell Ano.Britsku modru,maincoon.Staral som sa o tigre a pumy. Neplanujem jundrzat ani vo voliere a ani v garazi.Miesta je habadej :-) s tymto som vyzrozumeny.smor ma zaujimaju realne skusenosti s tymto druhom.Povaha,za a proti,....
Odpovedať
@marcel714 Švagriná má Savannah. Takže ti môžem sprostredkovane povedať, čo nám povedala. Videl som ju u nej raz. Je to nádnerná mačka, už na pohľad vidno, že je vzrastovo väčšia. Oni majú tuším 2 generáciu (či druhé kríženie, či ako sa to volá, ak vieš, čo to znamená). Takúto mačku nemôžeš chovať voľne vonku, jedine vo voliére alebo vnútri. Oni ju majú iba vnútri v dome. Keď sme boli na návšteve, tak je to ale veľmi plachá mačka. Už si nepamätám, koľko ich stála, ale bolo to hodne cez 1000 €. S cuzími sa ale nemazná, chytať sa nechá len majiteľmi. Pred návštevami sa schováva do svojho pelechu v skrini. Ponúkala aj mne - že nejaký chovateľ z čiech ju musí dať preč a dáva ju za nejakú symbolickú cenu (tuším 500 € 🤔 ), ale túto ja nemôžem mať doma. K deťom ju nedoporučovala, tým, že je väčšia a nevyspytateľná (ako skoro všetky mačky), tak by mohla malým deťom ublížiť. Je to proste predátor. Dokonca vraj boli prípady, že si ju vonku zmýlili s rysom. Ale ak chce mačku, a chceš práve Savannah, tak si ju kúp. Ak vieš, do čoho ideš, tak podľa mňa neoľutuješ.
Odpovedať
My mame Maine Coona a Sibirsku. Samozrejme s PP. Su to najvacsie plemena. Popripade Bengalska je tiez zaujimava. Savannah je tiez prekrasna 😁
Odpovedať
@chrobak7 vies mi prosim.poslat foto,ze aka je velka ta svagrinina F2?
Odpovedať
@marcel714 No skúsim jej zavolať, nech mi pošle nejakú fotku, kde vidno veľkosť.
Odpovedať
@marcel714 Pridávam ti fotku, ktorá sa mi páčila - v telke išiel dokument o Servalovi. Takto to zaujalo mačku. Opravujem niektoré údaje - majú generáciu F5, nie druhú. Poslal som ti do SS aj nejaké fotky, kde vidno jeho veľkosť.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?