Klimatizácia na kúrenie v domčeku pre psa

Dobry den. Maj psika a ma zatepleny domcek 1,5 x 1,5 metra. Ma dvoje samozatvaracie dvere. Jednim smerom sa dostane dnu a druhyma von. Teplo bude sice unikat,ale ked sa mu tam sem tam prikuri,tak by to nemuselo stat vela. Kludne aj keby 100 euro za zimu nevadi 🙂 Potrebujem poradit s nejakou lacnou klimou,tak do 500 € na kurenie v zime. Keby bola velka zima alebo by zmokol. Ak by bola klima draha,tak mu tam dam elektricke podlahove kurenie. No ta klima sa mi zda lacnejsie riesenie. Nenadavajte mi 🙂
Odpovedať
😅
Odpovedať
@spikerhc No ked som mal predtym psa v dome,tak to bolo pekne,ale stale nas budil,ze chce ist von a dnu a von a dnu a tak. Cez den ,v noci jemu to bolo jedno. Pri otvarani dveri by som minul viac. Chcem nech mu je vonku prijemne a chce tam byt.
Odpovedať
Profilova fotka
@spikerhc zapol som si upozornenia,som zvedavý na tie odpovede.😁😁😁😁 sorry za off Topic
Odpovedať
Urcite daj podlahovku nech mu prehreje kosti a uz ked budes robit tu podlahovku tak mysli aj na leto ked bude horuco a daj mu aj stropne chladenie pre istotu aby sa nespotil velmi v lete!!
Odpovedať
Nespomenuli ste aky je to psik. Nieco male z kindervajca alebo normalny pes? Normalny pes v zime nazamrzne, ma hustu srst. Mensi pes, kratkosrste plemena s tym mozu mat problem ale ten zatepleny domcek by mal byt OK. Akonahle mu spravite kurenie v domceku, pes spohodlnie a nebude odtial chciet vyliezt.
Odpovedať
Ved toto. Ten moj spohodlnel. Labrador. Nevadi mu si zobrat kost a hodinu ju jest v pol metrovom snehu. Len aby sme mu ju nezobrali. No ked ju doje, tak steka a steka a chce ist dnu. Ta buda je pre dalsieho psa. Mozno labrador a mozno nieco podobne velke.
Odpovedať
@fx123 len taký postreh či tak infraziaric? To musí absolútne stačiť keď mu pekne vyhreje deku alebo podstielku... čiže žiarič upevniť pod strechu pustit na polovičný výkon a to musí byt až až. A nie dávať klimatizáciu 🤦🏻‍♂️😁
Odpovedať
Profilova fotka
Mam maly nevyuzivany lcd panel a ked uz klima tak aj telku treba 😉
Odpovedať
Pes nepotrebuje kúrenie v búde ktorá nemá xx m3 priestoru . Vykúri si búdu úplne v pohode svojim teplom. Ku Vám domov nechodí pre to ,že by to nutne potreboval ,ale preto lebo ma rád stereotip a nerád sa od naúča od tvojej búdy ...
Odpovedať
Profilova fotka
Je to zbytocne,k akoze viem, ze asi mu chces dobre, ale myslim, ze pokial ma zateplenu budu tak to mu uplne staci, labrador, ten moze byt vonku celorocne bez nejakej ujmy na zdravi, takze vobec by som sa tymto nejako netrapil.
Odpovedať
@spikerhc super napad. Vyriesene. Mozeme uzavriet tuto temu. Dakujem vsetkym
Odpovedať
@kollega dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nemcek dakujem
Odpovedať
😁 rad som pomohol 😁
Odpovedať
Ľudia bláznite? Infražiarič,klíma,masáže,pazúriky u vietnamcov,klystýr aby mu prečistil črievka a raz ročne kúpele v Piešťanoch? Máme psa,mačku, zajaca ktorý mal byť mini,ale trocha prerástol,žije v lete v zime vonku v búde,cez deň behá po celej záhrade,má sedem rokov a je to najzdravší zajačik akého spolubývajúca mala /štvrtý v poradí/... Ak už v tuhej zime tak odporúčam niečo z tohoto- ohrievacia dečka,dlaždica-podložka,alebo odporový kábel z chovateľských potrieb.
Odpovedať
fuha, tak to je uz aky luxus pre toho psika. myslel som si, ze psovi staci buda a hotovo 😄 😄 😄
Odpovedať
O zvierata je v dnesnej dobe lepsie postarane ako o cloveka. Ked su prachy tak preco nie aj klimu :-)
Odpovedať
@rkorba to bude asi tym, ze niektore zviera dava vyssiu pridanu hodnotu ako niektory clovek.
Odpovedať
Co Ti yebe? :-D :-D :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?