Čo je to za chrobaka

Dobry deň, Prosim Vas ak je tu nejaky odbornik na hmyz veľmi nam to pomôže, pretože už som zufala. Pred troma tyždňami sme sa presťahovali do novostavby rodinneho domu. Asi po tyždni sme spozorovali v kupelni na dlažbe tychto nechutnych chrobakov. Bolo to tak, že jedneho max. dvoch za jeden deň, pripadne raz za dva dni. Objavuju sa prevažne v noci alebo večer keď už je tma. Objavuju sa v kupelni, ktoru mame pri spalni a tak sa obavame aby sa nerozširili aj do spalne (jedneho sme už spozorovali aj v spalni). Po tom ako sa objavil v spalni sme všetko vystriekali biolitom a tyždeň sa neobjavili. No dnes v noci keď som išla na WC tak opäť som jedneho našla na dlažbe 😞 Viete mi prosim povedať o aky hmyz ide a ako sa ho vieme zbaviť? Vopred ďakujem za každu informaciu
Odpovedať
@miamikula Tak z tej fotky asi nikto presne nepovie, čo je to za hmyz. Treba lepšiu fotku.
Odpovedať
Profilova fotka
Je to chrobák 😄 nevypadá neškodne... švehla to nie je ...
Odpovedať
nie je to len nejaky chrobak z vonka, co sa proste schovava do tepla. ako nejaky skodca mi totizto nepride
Odpovedať
Profilova fotka
@miamikula je to chrabak z vonku, ziaden skonda to nie je. Uz to zacina, cez den svieti slnko a chrobac sa prebudza 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?