Akvárium v interiéri - prežijú rybky letnú dovolenku?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, dcera (6r.) velmi tuzi po zvieratku a aj ja. Byvame v byte, preto sme sa dohodli na rybyckach. Moja otazka znie? Ti, co mate akvarium a nemate moznost, aby Vam niekto krmil rybky a cistil akvarko - Ako je to, ked idete na dovolenku? Vacsinu roka sme doma, no v lete vieme byt prec aj 10 dni. Nemame nikoho, kto by sa o rybky postaral. Ako dlho vydrzia rybky bez vycistenej vody? Docitala som sa, ze uz existuju automaticke davkovace stravy - tak s tym by nemal byt problem, hoci neviem ako presne funguju.. len ta voda mi vrta v hlave.. Mate niekto skusenosti? Aj preto oddialujem kupu akvarka, kym deti trochu nepodrastu, resp. nebudeme tolko chodit k babkam na dedinu (aby sa deti vybehali aspon v lete). Mozete mi kludne poradit - co vsetko potrebujem na zalozenie akvaria - ake jeho sucasti.. prip. ma odkazat na nejake stranky, kde by som to nasla prehladne (aj s fotkami), kedze sa v tom absolutne nevyznam.. DAKUJEM za kazdu radu..
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@foox akoze vam to preplatili? to ste mali prosim ta ake pripoistenie. som este nepocula, ze y sa takato skoda ratala v nejakom smere za skodovu udalost. v akej poistovni mate poistku?
Odpovedať
@1renata101 Allianz, Môj domov, zaplatili plávačku, poškodený nábytok, vytopené veci, ale z akvária nič. To sa musí poisťovať samostatne. Je to rodinný dom. Ako som už písal : škoda zavinená vodovodným zariadením.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?