Zladenie obrubnikov a dlazby

Ahojte, Prosim vas , mame na dome dlazbu z klasickej sivej zamkovej dlazby. chcem to zmenit na dlazbu vo farbe pieskova hneda,ale obrubniky menit nemozem. Mam tam uz uchytenu taku bocnu stenu pergoly, na dalsej strane je hned vedla pol metrovy pas betonu na branu atd.. chcel by som namiesat farbu natriet obrubniky , odtienovo velmi podobne farbe dlazby ale to bude skor nahoda ked sa mi to podari. Zatial som dosiel do farby laky s dlazbou a skusili sme namiesat tento svetlejsi odtien original farby na beton. Ta tmavo hneda je syntetika ktoru som skusal co som mal doma. Prosim niekto nejake napady, postrehy?
Odpovedať
Profilova fotka
Natri ich na zeleno k trave 😀
Odpovedať
@wolodymyr to ma nenapadlo , skvely napad 😄
Odpovedať
@risko208 Zbytocna namaha a robota. Časom to aj tak všetko vybledne, zapráši sa a bude to mať skoro rovnakú farbu. Ja som mal sivú dlažbu, grafitové obrubníky a teraz to vyzerá skoro rovnako - obrubník je tmavší kvôli tieňu.
Odpovedať
@chrobak7 jasne, keby som daval hocijaku farbu podobnu sivej neriesim, ale fakt ta pieskovo hneda a sivy obrubnik nejde dokopy, preto by som to chcel aspon priblizit. Problem je ze farba na beton je zaklad biely, preto je taka svetla. tak hladam nejake napady tu
Odpovedať
@risko208 a vadi ti to? Mne to nijak nerusi, a uz som videla rozne farby dlazieb so sivym obrubnikom..
Odpovedať
Profilova fotka
@hroma ved aj cervena, ci zelena fabia junior mala cierne narazniky 😄 😄 no nechcel by som to ani zadarmo 😉
Odpovedať
@pipulkoo aale prosim ta, ja mam japonske auto s ediciou selection... So ciernou strechou, biela perlet.. Tu mi uz dvojfarebnost nevadi.. S tou fabiou to neporovnavaj, ja doteraz nechapem, ze si to aj niekto kupil, kupuje a planuje kupit. Dizajnovo je pre mna to auto neskutocne nesympaticke 😂.. Nic proti skodovkarom.. Ja som na japonske benziny odkedy mam vodicak..🤭.. Ani nemci u mna neprejdu 😅..
Odpovedať
Profilova fotka
@hroma ...americka stanica, ruska stanica, aj tak je vsetko z tajvanu.... 😄 jeeeb kladivom po masine, hned sa raketa nastartovala 😄 armagedon 😄 to bol film 🙂 jaaaj o autach bola rec? 😄 ci o obrubnikoch. No ked melirova dlazba, tak treba aj melirovy obrubnik. Nie vsade tu sivu ci antracitovu pchat. Sak to ma kazdy vsade.
Odpovedať
@pipulkoo 🤣🙏
Odpovedať
Je pekné, že to chceš mať zladené, ale presne ako sa už napísalo, zapráši sa, zašpiní, vybledne. Kľudne to nechaj ako kontrast a je 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?