Prístupová cesta do kopca

Dobrý deň, prosím Vás máme prísupovú cestu do kopca. Podľa meraní je prevýšenie 14m od hlavnej cesty k pozemku na dĺźke cca 100m. Iný prístup k pozemku nieje. Len by ma zaujímalo, ak máte takúto cestu ako je to v zime schodné, hlavne smerom hore k pozemku? Cesta nieje asfaltová, zatiaľ vysypaná makadamom. Ešte má ísť na cestu frézovaný asfalt. Mám pocit že sa v zime hore ani nedostanem. Ďakujem
Odpovedať
@ivana_peter treba kupit auto so 4x4,a nebude problem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@ivana_peter mam prevysenie 10m na 50m, v zime obycajnym autom nieje sanca, 4x4 zatial nemalo problem, ale aj tak sa radsej parkuje dole. Tento rok je planovana dlazba, tak uvidime.
Odpovedať
@ivana_peter tiez to máme podobne, kym sme mali 4x4 auto, dalo sa. Problém je hlavne ked sa začne topiť sneh a vytvorí sa ľadová vrstva. Preto u nas veru odhadzujeme poctivo sneh z celeho prijazdu. Ziadna zabava to nie je, ale zase, je to tak 5x do roka pri dnešných zimach, to sa da prežiť. 🙂
Odpovedať
@akvi Ďakujem, auto sme kúpili 4x4, lebo vždy 2 týždne v mesiaci tam budem s detmi sama, preto ma to zaujíma. Ako máte prosím Vás spevnenú cestu? Prípadné foto by potešilo 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mcsmekac ďakujem, tak s vychádzanim a schádzním kopca nemám problém a cestu máme rovnú. Jasne že keď bude ľad a nebudem si istá že vyjdem, tak nechám auto radšej dole. Za nami už nik nebýva, ani tadiaľ nik nechodí. Bohužiaľ mne nebude mať kto dať auto dole v prípade núdze. Keďže 2 týždne v mesiaci som s detmi sama. Ešte by ma zaujímalo ako máte spevnenú cestu? Ďakujem
Odpovedať
Aka tam debata pri takomto kopčeku. 4x4, zimné gumy, plny plyn a si doma.
Odpovedať
@ivana_peter no este sme veru neprisli na to, co by bolo najlepsie spravit, preto ju mame nedoriesenu, je tam len vrstva uz za tie roky utlaceneho makadamu, obcas este dosypeme, ked nieco vymyje, ale veru, konecne riesenie nas este caka. Asi to skonci len nejakymi betonovymi pasmi, jednak, aby sa nevymyvali kolaje a jednak, aby sa dobre odhadzovalo, pripadne aj posolit dalo, kedze u nas aj ta stekajuca a zmrzajuca voda je obcas problem.. My sme auto 4x4 mali, kym som musela dieta denne vsade vozit, teraz uz nemusim, tak mame uz len jedno auto, a to nie je 4x4, ale ja uz nejazdim vobec, tak ma to nejak netrapi.. Kazdopade vyzera ta cesta skaredo, potrebujeme to vyriesit, len to furt odkladame.. 😞
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?