Online stavebniny - kde objednať materiál?

Ahojte, potrebovala by som poradit. Ideme stavat zahradny domcek a pod neho pojde dlazba. Taka ta klasicka, betonova asi 30x30, okolo obrubniky. Potrebovala by som od vas radu, kde sa oplati objednato online suchy beton, obrubniky, betonove kocky a skarovaci piesok. Neviem najst poriadne stavebniny, kde maju vsetko, co potrebujem a aj po kusoch a kde je doprava za nejaku rozumnu cenu. Hornbach pyta 110 Eur za dopravu, pritom ho mame 10 km a to sa mi zda velmi prehnane. Myslim, ze na predajni maju rozumnejsiu cenu, ale co spravim, ked je zavrety 🤷‍♀️ Dakujem za cenne rady 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@qetka pozri obi, sú síce zatvorený ale vydajú ti objednávku zdarma.
Odpovedať
Profilova fotka
@qetka a myslím že aj Hornbach takto funguje.Z obi sme tak kupovali,a bezproblémov.
Odpovedať
Profilova fotka
@qetka Hornbach zavrety nie je. Naklikas si objednavku a zavolas, kedy si mas po nu prist. Termin na webe nie je relevantny (kuk web hornbachu). Prides, ides po sipkach, nalozia ti a kartou zaplatis (len card, no cash).
Odpovedať
@lenkica Do obi normalne pustia ak mas zivnost. Dnes som bol.
Odpovedať
@mgx nikde netreba volat, termin v Hornbachu sa uz klika pri finalizovani OBJ a byva o 24+ hodin...casove okno na odber je termin +30 minut.
Odpovedať
@qetka BTW. aj stavebniny su otvorene normalne, napr. Stavmat...
Odpovedať
dakujem, akurat ja potrebuje aj odvoz. 20 balikov betonu, 80 betonovych kociek a 20 obrubnikov neodvezem v osobaku. Takze nemam. Akurat v horbachu maju na webe 2x take postovne, ako v predajni. Ale dakujem za rady, pojdem to skusit vybavit na predajnu. Citala som, ze maju otvoreny iba vydaj, zahradnictvo a stavebniny iba pre firmy.
Odpovedať
Profilova fotka
@zefe - aha, diky, dobre vediet.pred dvoma tyzdnami sa este trebalo telefonicky nahlasit.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?