Je lacnejšia a lepšia zámocká dlažba či andezit?

Máme dilemu, čo vychádza lacnejšie, lepšie alebo krajšie? Máte niekto skúsenosť so zámockou či andezitom? Robíme dvor a nie sme rozhodnutý,čím ho vyložiť. Chceme tam mať altánok, takže nejaké to sedenie, stavaný krb a možno aj auto by na tom parkovalo, čo odporučíte? Je to cca 45štvorcov.
Odpovedať
Profilova fotka
@vicky9 myprave robime zamkovu,dokopy 38m2 nas vyslo na 700€.v tom som zaratala uz aj strk,makadam,cement a aj podsyp,par obrubnikov a zabu.praca-svojpomocne.
Odpovedať
Mne sa viac paci andezit - mali sme ho aj v rodicovskom dome. Vyzera lepsie, ako zamkova dlazba, a je aj trvacnejsi ako zamkova dlazba. Jedine slabe miesto su prave spary okolo kamenov, ktore po niekolkych rokoch nevyzeraju vabne, a treba to opravit. Do noveho planujeme prave dlazbu z kamena a bude to asi andezit.
Odpovedať
Profilova fotka
No, krajsi bude urcite prirodny kamen, ale ak zvazime ze tam budete parkovat auto, tak z toho hladiska by som asi radsej pouzil betonovu dlazbu (tzv.zamkvou), pretoze pod vahou auta by kamen mohol neskor popraskat. Ale ak nie, tak kamen. Prirodny kamen nikdy nestrati caro narozdiel od betonovej dlazby, len myslim si, ze ak budete davat andezit, tak by to mal robit sikovny remeselnik lebo natom dost vidno, ked sa nieco odflakne . :-) Ak budete mat hotovo,tak zaves foto.
Odpovedať
dakujem za rady, ja som sa rozhodla pre zamocku vzhladom na jednoduchoch vykladania,no manzel chce andezit,takze uz rozhodne len cena, tento vikend robime zaciname robit vyjazd tak uvidim :) @caruncho fotku určite ukážem, veď sa budem musieť pochváliť:)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?