Dlažba Semmerlock Citytop Grande - skúsenosti

Priatelia prosím, máte niekto skúsenosť s dlažbou Semmerlock Citytop Grande dymová hnedá? Príp reál foto? Nikde na okolí nie je k videniu a váhame či nie je moc čarakatá (bežová fasáda, tmavohnedá strecha..) ale pre celkové rozbitie farebnosti možno najlepšia voľba. Máte ju niekto položenú? Ďakujem...
Odpovedať
@durisovajana1 My sme davali Citytop Grande ale grafitovo-bielu. Pozri pripadne tento fotoblog: http://www.modrastrecha.sk/blog/sorca...
Odpovedať
@durisovajana1 Zrovna ju teraz pokladám.😁.
Odpovedať
@tominohorvath svojpomocne? aj obrubniky a podlozie?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
zdravim, ako ste s nou spokojny po case? dakujem
Odpovedať
@durisovajana1 Dobry den,chcem sa spytat ako ste dopadli stou reklamaciou city top grande lebo som tiez uvazoval o kupe.Dakujem
Odpovedať
@mares69 pekny den, je nahlasena reklamacia ale zatial u nas reklamacny technik nebol. na 90% si myslim ze nam vymenia vadne kusy resp dodaju nove, ale robotu nam nikto nezaplati....uvidime co to spravi po prvej zime. Kazdopadne sme jediní z okolia co sme zistovali co s nou mali problém (firma ktorá nám ju robila ju ukladala x krát a toto nevideli...) takze som velmi zvedava ako sa vyjadria. Ked bude update info tak napisem.
Odpovedať
@durisovajana1 Dakujem velmi pekne prosim vas vedeli by ste mi dat zopar foto ako to vyzera ulozene?Kolko kusou ich bolo takych dootlkanych?Dakujem
Odpovedať
@mares69 sprava
Odpovedať
@durisovajana1 dobrý večer, môžem sa spýtať, čo ste na nej reklamovali? My ju mame položenú pol roka a katastrofa. Odštiepuje sa z nej po okrajoch, z plochy, praskla na niektorých miestach. Muž tvrdí, že keď je položená, nezreklamujeme....
Odpovedať
@mime pekny den, mam to vytvorene vo fore ked si date vyhladavat reklamacia semmerlock. su tam aj fotky.. presne, poodlupovane, niektore praskli. no uvidime zatial je reklamacia iba nahlsena s fotkami cez stavebniny cez ktore sme ju brali. ale hadat sa s nimi budem do umoru... hlavne je o nej malo info, clovek si povie ze semmerlock kvalita radsej si priplatim, a je fakt pekna, ale takto aby sa rozpadala....
Odpovedať
Tak aktuálne tu bol reklamačný technik Semmerlock a môžem povedať ze nám padla sanka.. Označili sme každú chybnu kocku a sam si to ešte prešiel a dooznacoval viaceré, navrhol nám varianty riešenia bud dobropis za dané chybne kusy alebo výmena a preplatenie firmy ktorá to vymení. Prístup firmy na 1...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
@petobeky dobry den mohla by som vas poprosit sko ste spokojny s dlazbou ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od durisovajana1:

Priatelia prosím, máte niekto skúsenosť s dlažbou…
@durisovajana1 dobrý večer. Dali ste ju nakoniec?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?