Chodník z betónových platní a kamienkov

Zobraz úvodný príspevok
Chcem sa opytat na skusenosti s takym typom chodnika, ked su velkoformatove dlazdice ulozene medzi kamenkami strku. Ti, ktori to tak mate, ste spokojni? Vyhody, ci nevyhody? Dakujem
Odpovedať
1
2
Nevidel by som v tom celom taky problem, decka predsa vyrastu a vo vyssom veku budu uz tazko po sebe nejake tie kamene hadzat
Odpovedať
@tomilu esteticky vyznam .. vacsina ludi si k domu (medzi dom a chodnik) dava pekne biele kamene, popripade dunajsky strk, co je drahsia zalezitost voci obycajnemu strku, co ma na 2.strane chodnika.
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 ja som vychoval 3 dievcata v rodine, ktore uz nie su s rodicmi, ked sme pri tom... ale to tu rozoberat nebudem, tak bez sudenia... vravim vsetko je o vychove, pekny vecer.
Odpovedať
Profilova fotka
Osobne si myslím, že v tom netreba hľadať nijaké problémy. Deti si vychováš ako ty budeš chcieť a ich čas trávený vonku prispôsobíš tomu, ako máš pozemok zariadený. Ak ich od malinka budeš viesť k tomu, že sa s kamienkami obhadzovať nebudú tak sa to naučia
Odpovedať
u nás spokojnosť, hej burina občas prerastie, no tak vytrhnem, aspoň mám trošku pohybu, jediná burina, čo ma štve, je kyslička :D, ale inak pohoda. Kamienky nelietajú. Teda, aby som zase neklamala, tak občas sa stane, keď naša havina prudko vyštartuje, tak sem tam nejaký kamienok odleti, ale v pohode, presne ako piše @andyfoto, je to aj o frakcii. U nás je to skrátka ok a nemenila by som.
Odpovedať
Profilova fotka
@1zaza kyslicka ako pusti semena ktore dokazu pri dotyku strelit az do vzdialenosti 2m... to je male peklo. toho sa neviem zbavit lebo rastie pomedzi vysadbu vrrrr
Odpovedať
Profilova fotka
@tomilu Funkčný nie, ale estetický, mne sa to páči takto. Šedé sú okolo celého domu a prístavby, riečny štrk v záhonoch.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@jankazb prosím vás kde ste kúpili tie betónové platne na chodník? silviabarbirikova@atlas.sk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@wewika1 mozem sa opytat, akonsa robi taky chodnik? Dlazba sa dava do betonu? Ci sa len uklada na kamen? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@piezo mame slapakovy chodnik vramci zahonu z jednej strany domu. Cize na geotextiliu poukladali slapaky a kolo nich nasypali kamen. Je to 8cm hruba dlazba 70x30cm , jeden kus vazi dost, takze sa neposuvaju. Neviem ako sa to robi pri "lahsich" formatoch
Odpovedať
@wewika1 dakujem za info, pekny vecer
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?