110 KG DOSKA VIBRAČNÁ, NOHA, ŽEHLIČKA - JCB xxx a HEXBIRS elektrocentrála

Dobrý deň, POZOR chcela by som upozorniť ľudí pred kúpou v názve spomenutých produktov vraj značka JCB, Hexbirs pod rôznymi označeniami. Tvári sa a možno aj je Poliak, ktorý potrebuje súrne vyplatiť peniaze za tovar, robotu ... a ponúka Vám nový tovar s poľskou faktúrou za "polovičnú" cenu. Túto značku nikde nenájdete na slovenských stránkach, len na bazoši, ktorý je touto značkou už presýtený. On Vám pomôže a nájde ju na poľských stránkach (predpokladám že ním vytvorených). Takže ak kúpite, tak isto nie oficiálny tovar od značkovej firmy JCB. Pridávam aj rôzne označenia kôli rýchlejšiemu navedeniu na nete, všetko JCB + : ZH L10G, RD 9TX, G2 KM8 ..... Musíme sa aspoň takto upozorňovať, nakoľko podvodov v živote a na internete je už neúrekom.
Odpovedať
a na zaklade coho ste ju potom kupili ? ceny ? a nefunguje ? alebo v com je problem ? ved pozriem a vidim ... professional tool 😄 ked toto musite mat napisane ...
Odpovedať
@shadowmilan Dobrý deň, to, či funguje ešte neviem, nakoľko v danom momente som nemal doma olej a ani benzín. Ale predpokladám, že funkčná je, nakoľko som volal na jeden inzerát na bazoši, otvorene sme si všetko povedali, kúpa prebiehala úplne rovnako a pánovi naštartovala. A problém je v tom, aby ľudia pod dojmom, že kupujú overenú značku si boli vedomí, že kupujú len fake.
Odpovedať
Neviete mi poradiť, ako to ešte napísať, aby ma pri vyhľadávaní v Googli cez názov výrobku navigovalo na toto fórum? Lebo keď zadám názov, naviguje to na bazoš, potom na niekoľko zahraničných stánok a možno až niekde ďaleko na modrú strechu na toto fórum. Ďakujem. 🤔
Odpovedať
Ludia, nikdy v zivote nepredavali podomovi predajcovia nieco kvalitne, nefejkove a este k tomu vyhodne. Teda vyhodne to bolo, ale akurat pre nich 😄 . Ked zrovna nie ste senilni dochodcovia a nakupili ste, tak vam treba...na to sa nic ine neda povedat. Sorry.
Odpovedať
@nelka2009 JCB vyraba vybracne disky? Toto neboli napadne? Mozno vam vydrzi viac ako bomag😉
Odpovedať
@nelka2009 mozes pisat ako chces....bazos ti najde preto lebo je pre gugl lukrativnejsi....preto v popredi vyskakuje on
Odpovedať
https://youtu.be/QBu6UyzPdHA
Odpovedať
😄 tak ked ste si otvorene vsetko povedali tak naco to tu je zalozene ? nechapem, sak da sa kupit aj ifone aj ajfine a pod napodobeniny kazdy kto ide kupovat nieco drahsie a fakuje sa to tak si to snad overi v dnesnej dobe a je jasne ze existuju polske lacaky, ale vela kudom to staci, raz za dekadu stym udusaju kus pod bazen alebo pod a hotovo ... lacnejsie to nevyjde asi ani poziciavat z pozicovne, kde som videl tiez polske niektore vecy ...proste to umrie, za danu cenu to uz zarobi a papa ...
Odpovedať
@nelka2009 a co nenapisete co vas to stalo? Lebo velky pozor, pozor chcem znackovu vec za cenu??? A potom napisem ako som bola oklamana.... A tej centrale je akoze co?
Odpovedať
@cukrik25 Je to škoda, lebo som to chcela uverejniť tak, aby človek keď to kupuje a dá to do vyhľadávača, ho to navigovalo na moje upozornenie. Keď sme to kupovali, v tej rýchlosti sme na nete nič nenašli, len na poľských stránkach, ale tomu nerozumieš. Dnes ju manžel nakopol, po menších korekciách (napnutie plynového lanka) napokon fungovala, ale nedáva tomu veľkú životnosť a ten zvuk, nadzvukové lietadlo sa môže schovať.
Odpovedať
@palo18 Nejdem písať cenu, lebo by som pokazila všetky možnosti predajcom na bazoši vôbec to predať. A predsa ju napíšem, aby ostatný nezaplatili za tento výstavný kúsok ešte viac a narobilo by to medzi ľuďmi ešte väčšie napätie ako teraz v spoločnosti je. Takže cena u mňa bola 550 EUR, samozrejme poliak začínal na 700. Napriek tomu som slabý obchodník, keďže viem, že ju poniektorí ju kúpili za 500.
Odpovedať
@shadowmilan A vám pane sa mi už nechce odpisovať, nakoľko som Vám hneď v prvej reakcii písala, že je to pre ostatných, aby sa poučili z chýb druhých, poprípade ako prevencia pred samotnou kúpou, ak si to pred kúpou vygooglia. Nebudete náhodou za predajom týchto výrobkov, keď ste z toho taký rozčarovaný.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nelka2009 z akych chyb ? to nieje chyba, ked date do vyhladavaca a najde vam len pl tak to asi bude pl ... to je uz potom blbost cakat nieco ine ... 😄
Odpovedať
@nelka2009 a nepredavate rovnake smejdy a poliaci vam to kazia? Uz len to ze raz pisete v zenskom raz v muzskom rode a zensky nik. Ci to mate pomylene ako aj ten nakup? Cudovat sa ze za 550 eur nedostanem origos. Je asi take ako sa cudovat ze na pumpe kupim zlate hodinky za 50....
Odpovedať
@shadowmilan bude to cina ktora sa len v PL prebali. Urcite to nieje PL
Odpovedať
@profistavbari vacsina ludi tusi o co ide ...maximalne to v pls len poskladali ... tak ako kopa inych znaciek ktore nato dava len svoju nalepku a svoju cenu podla toho ake "meno" ma ...len tak je to potom vacsinou uz len o tom co sa ti paci viac a co ma lepsie servisne zastupenie a pod 😄 v tomto pripade je to presne ako objednat z aliku bez recenzii novy listing, nevies co ti dojde ...
Odpovedať
@shadowmilan tak ako pises. Ale vib.doska JCB je nieco ako ked sa predava pila STIL a nie STIHL. Sam pouzivam dosku SCHEPACH a nemam problem s ND. Nevenujem sa len zamkovej dlazbe takze pozicovna pada a wackera urcite nekupim😉 je ale predcasne zatracovat to co kupili. Za tu cen7 maju cinu ved aj ta moja stala takmer 500€
Odpovedať
alebo ked ti na parkovisku pred obickom ponuka chlapik makittu 😄 a k tomu 3 aku ktore vazia menej nez tvoj telefon 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?