Zástena za posteľ?

Dobrý deň, viete mi poradiť, čo dať na stenu za posteľ. Tapetu nechcem, lebo dcéra sa o stenu opiera a je dosť studená. Pozerala som nejaké zásteny, ale nič ma neinšpirovalo. Ďakujem za rady :)
Odpovedať
https://m.facebook.com/kermadesign.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
nejaký tenší matrac obal do látky, ktorá sa ti do izby bude hodiť a to daj za posteľ. bude to mať aj mäkké a zároveň aj teplé.
Odpovedať
Kamarat daval dcere k posteli take drevo ako zastenu, aby nebola farba osuchana a vyzera to dobre aj ucel to plni, len ked mas obavu z toho, ze je chladna tak to treba asi dajak inak poriesit. Potom ozaj asi len tenky matrac alebo nejak akoby zaves, aj to som uz videl ako zastenu :-N
Odpovedať
kus najtensej drevotriesky obalit vatelínom, na to sponkovackou natiahnut latku, dve hmozdinky do steny, vec vybavena. Drevotriesku ti odrezu v OBI, vatelin a latku kupis za par drobných v kazdom obchode s latkami. Navod ako pekne napnut latku zas na internete
Odpovedať
Profilova fotka
odporucam to iste, co tu napisala zita ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@balima14 ked ta nic neinspirovalo tak bude najlepsie, ked si zastenu vyrobis sama. zita ti uz dala navrh, ako na to :-) tak uz najst len odhodlanie a cas :-)
Odpovedať
@zita19 Ďakujem toto je super nápad ....
Odpovedať
Moja manzelka to vyriesila takto kupila dve preglejky nakreslila a vyrezala vypilovackou a nastriekala sprejom.cena za oba cca30€
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?