Pisaci stol a stolicka pre prvaka

Prosim poradte aky pisaci stol ste kupovali pre prvaka.... velka pracovna plocha, nejake sufliky a casom aby mohol mat aj pocitac ale to nie je nevyhnutnost .... prosim a aku stolicku k tomu??? Dakujem za rady
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som dal detom normalnu vysku stola 76cm a normalnu stolicku kancelarsku a to este do skoly nechodili a bolo dobre. Sirka stola ideal 130cm ale dal som 70hlbku aby sa zmestila ucebnica a zosit nad sebou. Nezabudnut na dobre svetlo.
Odpovedať
Profilova fotka
@veverka123456 este ako predskolaci mali hotovu izbu, maju tam kazdy vlastny stol hlbky 70 cm aby si mohli dat pred seba aj ucebnicu, siroke to maju 1,4 metra kazdy.... plus vlastna pracovna lampa, policky pri stene, a samozrejme kazdemu pod stol sufliky
Odpovedať
Profilova fotka
a stolicky maju z tridsiatych rokov, kedysi premalovane na bielo, ale uz by sa im veru zisiel novy nater 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Stôl aj otočná stolička na kolieskach z Ikea
Odpovedať
stol kupis hocikde, je len na tebe ci chces klasicky alebo taky, ktoreho pracovna plocha sa da vyklopit. vybrala by som taky, ktory sa ti proste do detskej izby hodi
Odpovedať
klasicky pracovny stol so suflikmi, to najdes v kazdom nabytku a stolicku je dobre vyskovo nastavitelnu, normalne kancelarsku, je to prakticke aj pre deti. Podla mna to nejako nieco specialne prvak nepotrebuje 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ako tiež by som z toho nerobila nejakú vedu, na výber je ich celkom veľa, takže aký vám bude pasovať dizajnovo do izby, tak taký by som kúpila
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?