Ošetrenia lana - povrazu

Dobrý, zvažujem dať deťom do izby také úchytky - laná. Len rozmýšľam, že keď to niekedy budú chytať so špinavými rukami (od farby, alebo na to niečo farebné, lepkavé vylejú) ako to budem čistiť? neexistuje nejaký ochranný lak, náter alebo niečo, aby lano nenasávalo vodu a ľahko sa čistilo? Ďakujem 🙂
Odpovedať
@erika04 a prečo nie iný pevný materiál ktorý ide umývať? ved tie úchytky sú len na ruky a chytať kov je bezpečnejšie i na jemné dlane, také lano je vhodné na ohybné upevnenie ako na hojdačku
Odpovedať
Profilova fotka
@duzu a hlavne je to pekná ko... na úchyty čohokoľvek. Vypadá to ako na pirátskej lodi ... 😄 nastriekaj to impregnantom na topánky.
Odpovedať
@erika04 patina je pri takych retro-natur-industry veciach normalna a dokonca vitana. Ked chces aby to furt vyzeralo ako nove, daj ine uchytky.
Odpovedať
Hmm či je dobré riešenie to neviem, ale ako môže to vyzerať zaujímavo. No bolo by to dobre nejakou impregnáciou napustiť, inak to bude piť všetko. Do detskej by som volila skôr niečo, čo je viac odolnejšie
Odpovedať
neviem, ci je prave toto najstastnejsia volba do detskej izby. aspon ked to hodnotim podla mojich synovcov. ti by sa to hned zacali vesat.
Odpovedať
Profilova fotka
Presne pre toto nechavam vyber uchytiek na zakaznika 😀😀😀
Odpovedať
Dobre robis by som povedal. Lebo co sa paci tebe by sa nemuselo jemu a opacne. Sa strevas aj s takymito netradicnymi casto?
Odpovedať
neviem este naisto ci to dam... paci sa mi to, ze je to ine, take hrave, zaujimave, ale nie uplne infantilne. No ta udrzba ma odradza... Ale mozno ta impregnacia by fungovala... myslite normalnu na obuv? @cippka
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to neviem, ci je prave ta impregnacia dobry napadi. Ten na topanky asi nie, je potom napriklad impregnac aj na steny. Skoc do nejakeho obchodu, hoci aj MM, nieco ti poradia. Ked uz, tak by som pouzil, to co sa ma pouzit a nehladal nejake alternativy.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?