Maľovanie detskej izby

Dobrý deň, Chcela by som sa poradiť... Deti majú podkrovnu izbu, teda aj šikmé aj rovné steny. Vedľa izby majú kúpeľný, kde sú biele steny a obklad je čierno červený. Chcela by som im do izby dat nejaké farby, ale neviem si poradiť, aké, aby to aj pasovalo ku kupelni, aj ajby to bolo pre ne dobre. Ďakujem za každú radu. Bea
Odpovedať
Dobrý deň, nemyslím si, že je nutné prispôsobovať farbu detskej izby kúpeľni. Šla by som do nejakých jemných neutrálnych tónov, resp. podľa pohlavia dieťaťa, lebo v detskej izbe je dosť farieb z hračiek, obliečok. ..Možno by som stenu oživila nejakou detskou nálepkou, výber je teraz obrovský. Farby, ktoré máte v kúpeľni, nie sú veľmi vhodné do detskej pre deti, s červenou a s čiernou na veľkých plochách opatrne...My máme tiež podkrovné detské izby, farby na stenách jemné, doplnené nálepkou. Nech sa premena izbičky vydarí😉
Odpovedať
Detsku izbu je najlepsie vymalovat jemnymi neutralnymi farbami. Zvycajne je tam tolko farebnych veci, ze uz tam ziadnu vyraznu farbu netreba. Obzvlast v podkrovi by som sa sytym farbam vyhla, aby tam nebola "tma" aj za dna
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?