Kvalita a porovnanie LDTD Egger a Kastamon

Dobrý deň. Chcem si dať urobiť nábytok do detskej izby. Firma kde si to chcem dať urobiť má LDTD Kastamonu a mne každý odporúča Egger. Cenovo je to zhruba rovnako, ale neviem ako je to s kvalitou. Viete sa niekto k tomu vyjadriť ? Na stranke kovtech som našiel závesy GTV Tlmený naložený. Je to kvalitný výrobok, oplatí sa to kúpiť ? https://www.kovtech.sk/zavesy-s-tlmen... Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
K eggeru maju vsetci vacsiu doveru nakolko dobre zabehnuta firma . Pracoval som aj s kastamonu anevsimol som si zeby bol zly ... cenovo je kastamonu lacnejsi je to rumun 🙂 Co sa tyka pantu je to obyc pant obcas sa strhne upevnovaci srob ... chod rafsej do blum je sice za 2.5e ale naveky.
Odpovedať
Ďakujem za odpoveď.Informoval som sa a jedna doska vraj váži okolo 70 kg aj Kastamonu, aj Egger, takže by mali mať rovnakú hustotu. Vraj keď chcem, tak mi vedia zabezpečiť aj egger. Ale nebudem asi špekulovať a dám Kastamonu. Ešte raz ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@kb80 dobry den, mozem sa spytat ci ste dali dvierka kastamonu a ci ste spokojny aj s udrzbou? Tiez rozmyslam ci egger alebo tuto. Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?