Drevona v Žiline - aké máte skúsenosti?

Dobrý den, narazila jsem na netu na slovenského výrobce nábytku DREVONA. Máte prosím někdo od nich nábytek, můžete doporučit, jaká je kvalita? Do Žiliny to mám kousek, tak jestli stojí za to navštívit prodejnu? Děkuji
Odpovedať
@sarmaj Drevona je dlhoročný tradičný slovenský výrobca nábytku. Drevona existovala už pred rokom 1989. Potom sa nejako pretransformovala na akciovku a funguje dodnes. Neviem, aké majú ceny, nesledujem to, ale ak od nich niečo kúpiš, tak to určite nebude čínsky šunt. Jasné, že kvalita bude zodpovedať cene, čim lacnejší kus, tým bude prevedenie jednoduchšie. Ale Drevona je firma, kde sa nemusíš báť kúpiť nábytok.
Odpovedať
@chrobak7 děkuju, chtěla jsem nábytek do pokoje náctileté dcery.
Odpovedať
Profilova fotka
Dcérka má v izbe posteľ, zatiaľ max spokojnosť, mali sme ju overenú, tak sme kúpili 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj pozri https://youtu.be/MHfuF-HLf0U Veľmi šikovný chalanisko 😉 montoval nejaký nábytok tejto značky .
Odpovedať
Ja tiež určite odporúčam 🙂 Máme od nich jedálenský pult, ktorý má už 5 rokov a vyzerá ako nový.
Odpovedať
@ikaja @mes1177 @leaf117 děkuju vám všem, udělám si tedy výlet do Žiliny
Odpovedať
@sarmaj v pohode nabytok, tiez nejaku kusky od nich mame doma a v pohode 😎
Odpovedať
@parcik děkuju
Odpovedať
My máme od nich sedaciu súpravu veľkú má 2 roky a vypadá akoby sme ju včera kúpili,veľkááááá spokojnosť,potom nám spravili väčšiu taburetku podľa našich rozmerov,veľmi pekná,objednávka,záloha, doprava,komunikácia veľké Ano.
Odpovedať
Maju fajn veci. Na moj vkus by mohli mat na predajni viac vystavenych veci, ale urcite sa oplati navstivit ak to mate kusok
Odpovedať
@zuzcek1988 do Žiliny ani ne hodinu přes kopec z Čech. Hlavně potřebuju vidět ty dekory naživo.
Odpovedať
@marta2610 tak to je super, moc se mi líbí ty jejich křesla-ušáky a jsou i za super cenu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sarmaj a my zo ziliny chodime do ciech a polska 😀😀😀 urcite sa oplati ist pozriet. Ked nekupite, budete mat aspon vylet. A v budove kde je drevona je vyborna cukraren, odporucam 😉
Odpovedať
@zuzcek1988 díky 🤣 my taky do Polska, na Slovensko běžně.
Odpovedať
@sarmaj majú krásne modré v akcii za 200 e
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?