Drevená posteľ s našróbovanými doskami namiesto roštu - vŕzganie

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň, objednali sme dcére drevenú posteľ. V popise bolo, že k posteli je aj rošt - drevený, hrubé laty. Keď posteľ prišla jediné čo som nečakala, že ten rošt nie je ako taký rošt v celku, ale iba laty, ktoré je potrebné prišróbovať samorezkami k posteli. S drevenými posteľami nemáme veľa skúseností, tak sme postupovali podľa manuálu. Posteľ stojí, je pevná, šróby sú dotiahnuté, avšak tie laty nenormálne vŕzgajú. Som z toho sklamaná a hľadám riešenie ako to napraviť. Laty vyhodiť a dať tam lepší rošt, ktorý bude vyberateľný? Alebo vybrať laty, podlepiť niečím...filcom alebo iným..a prišróbovať späť a možno pevnejšie - dvomi, tromi samorezkami na jednu latu? Prípadne je iné riešenie? Nechcem nijako poškodiť posteľ a neviem, či by bol vyberateľný rošt dobrou voľbou, keď teraz musia byť laty napevno prišróbované, či to nemá vplyv na pevnosť konštrukcie. Máte skúsenosť a vedeli by ste mi poradiť? Dakujem
Odpovedať
1
2
@glopa jedno poobedie na kupu a napilenie a opracovanie dosiek a tri hodiny na montaz, potom sme este tri dni cakali na madrac a potom sa uz spalo ...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?