Zábradlie

Ahojte, prosím Vás, viete mi prosím odporučiť niekoho kto by nám vedel zhotoviť zabradlie ako je na foto? Prípadne aká je cena za meter? Ďakujem ;-)
Odpovedať
Mám záujem o zabradlie tohto typu.
Odpovedať
Plech ti vypalia laserom, takých firiem je celkom dost, treba pohladat nejaku v okoli a potom uz len zohnat niekoho na povrchovu upravu a instalaciu
Odpovedať
@zita19 Ďakujem, na základe Vášho komentára som pohĺadala v okolí firmu, ktorá sa tým zaoberá, len neviem aký plech zvoliť a následne akú povrchovú úpravu, ktorá by postačujúca, vedeli by ste mi v tom poradiť? Ďakujem pekne ;-)
Odpovedať
@darinka93 ak je to interierove zabradie staci ocelovy plech a kvalitny nater. Ak vonkajsie, tak ocelovy plech a komaxitovy nastrek. Alebo aj nerez. Vyberat tak aby to sedelo k zvysku domu A na streche si tykame, tak mi tykaj, prosim :-)
Odpovedať
@darinka93 myslim ze by to mohlo byt hrube aspon tak 3 mm aspon nech to ma nejaku pevnost, neviem co by stal laser a zelezo, je tma vela metrov rezania ale asi dost, alternativne by sa to dalo pozvarat z pasoviny 20mm sirokej, nebolo by to az take pekne ale zas spravi to hociaky zamocnik, a cen ovo by to bolo asi prijatelnejsie
Odpovedať
@sysell nie je to az take drahe, plazmou este lacnejsie, Ceny su tak do 50 centov za meter rezu
Odpovedať
@zita19 pozeram 3 mm https://www.microstep.sk/zakazkove-re... to sa fakt celkom da, plazma dodrba viac tie kraje ako laser, siel by som do laseru asi radsej..
Odpovedať
@sysell samozrejme, laser ma cistejsi rez da sa aj vodny luc. A fakt to nie je az taka palka, a ked najde firmu co spravi aj povrchove upravy, tak niet o com... Obzvlast ak zalezi na estetike.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?