Sklenené zábradlie svojpomocne

Profilova fotka
Ahojte, mám doma veľmi šikovných chlapov a rozhodli sme sa pre sklenené zábradlie svojpomocne. mojou úlohou je ako vždy všetko prezistiť a poradiť sa kde sa dajú kúpiť všetky komponenty potrebné k realizácii a pripadné rady kutilov, ktorí si takéto zábradlíčko už vyrobili. pripájam aj foto chceli by sme ho samonosné :-) dik za každú dobrú radu
Odpovedať
@angie1301 u sklenára si daj narezať, navŕtať a vyrobiť vrstvené sklo a ostatné je už brnkačka. Nebude ale kalené (bolo by to vhodnejšie), to sa vyrába na mieru, nedá sa rezať a vŕtať, a preto je tak drahé.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavoslav na mieru sa robí aj nekalené. Kalené sklo je preto drahšie, lebo nie každé sklenárstvo má kaliareň skla a musí sa zobrať do kaliarne a aj samotné kalenie niečo stojí.... Inak sa to robí tak, že najprv sa vyrobí požadovaný kus vrátane otvorov aj s obrúsením, pretože potom sa už s tým nič nedá robiť ;-) @angie1301 Zastavte sa v sklenárstve vo Vašom okolí, oni budú vedieť poradiť ako ďalej. Pekné to bude, len to čistenie od detských ručičiek potom ...
Odpovedať
@prirodokochac lepené môže vyrobiť skoro ktorýkoľvek sklenár, ale pec má máloktorý. Mne nemusíš vysvetľovať ako sa kalí sklo. Myslím, že príspevkom bolo povedané všetko potrebné. Ale keď si potreboval pofrajerovať, tak to beriem :-)
Odpovedať
Tomusi byt radost cistit, najma tie casti medzi sklom a stenou, ked tam bude daka pavucinka prach, lestiti to handrou na papeku, hmm fakt potesenie. Pozerska zalezitost do bezneho domu, ak mas vili a sluzku a dost penazi prosim.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?