Malý walk-in šatník v byte

Ahojte, riesim dilemu maleho walk-in satnika v panelakovom byte. Kedze byt neobsahuje samostatny satnik ani komoru/spajzu, tak sa domuroval a rad by som tam mal police a v spalni bude jedna vstavana skrina, ale nebude tam dlhe vesanie, tak bolo by fajn aby bolo tu v satniku + kratke vesanie. Pozeral som tu na MS inspiracie a nasiel som akurat tak jednu asi pre takyto maly satnik. Rozmery su 2x1,6m. Skusal som si to nejako zakreslit, ale kedze to bude moj prvy satnik, tak mam pochybnosti. Samozrejme po roku uzivania budu isto napady na vylepsenie. Ak by som dal police vlavo pozdlz celej strany, tak sa mi asi skomplikuje pristup/prehlad veciam ku tym v rohu. Ak by som dal vesanie pozdlz celej zadnej steny, tak pravdepodobne budem mat zbytocne vela vesania dlheho, ale tak je potrebne tam mat manipulacny priestor a tiez neviem ci je fajn takto “zaroh” mat to vesanie. I ked tam mozu byt mimosezonne veci, atd… Taktiez mi napadlo, ze niekde asi treba skladovat aj zehliacu dosku, pripadne susiak atd… Cize ak by to bolo mozne v ramci aj toho vysokeho vesania, tak asi by to bolo fajn. Neriesil niekto podobnu situaciu, pripadne nenapada vas nejake rozumne rozpolozenie maleho satnika v byte. Ako to co najefektivnejsie rozlozit. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Sice sme v dome, ale dali sme to nejak tak ako na fotke. Po stranach police a sufliky plus este na jednej strane dolne vesanie. Dozadu na pol vysoke vesanie, pod tym polica a druha pol 2x vesanie. Nad vesanim dlha polica. K veciam na vesiakoch v rohu sa lahsie dostanes ako k policiam. Nezabudni na sufliky. Nechaj to dlhe vesanie, po case uvidis. Susiak a dosku by som dala hned ku stene pri vchode, nechaj medzi murom a skrinou par cm pre ne.
Odpovedať
Profilova fotka
.
Odpovedať
Profilova fotka
Co tak rohove police a zvysok podla uvazenia. Na pravu cast s hlbkou 50 cm zasuvky.
Odpovedať
@lenkito10 veľmi pekné rozloženie, no aj praktické, keďže v prípade potreby vieš s tou jednou stranou ešte dobre narábať
Odpovedať
Mne sa toto inak riadne paci. Uz som to niekde videl u kamosa.
Odpovedať
Tak šatník by mal byť v prvom rade zariadený prakticky. Tam neviem, či sa nejak extra zvlášť vyplatí pozerať na vizuálnu stránku.
Odpovedať
Tiez si myslim, preto som rad za navrhy ako to co najviac prakticky spravit.
Odpovedať
Profilova fotka
Zmeraj si kolko mas tie dlhe veci. Nad to ti este vojdu v pohode dve police. Tiez zmeraj kolko metrov polic mas teraz a podla toho sa lahsie rozhodnes.
Odpovedať
@wyrky ake dlhe veci myslis?
Odpovedať
Profilova fotka
@marchenzo 😂🤭😂 Oblecenie: kabaty, vesane nohavice, dlhe saty a taaak.
Odpovedať
@lenkito10 tak poviem, ze oblecenie 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?