Komoda Lidl

Zobraz úvodný príspevok
Nemate niekto tuto komodu z lidla? Zaujima ma,aka je kvalita. Porovnatelna s ikea alebo slabsia? https://www.lidl-shop.sk/p/livarnoliv...
Odpovedať
1
2
@zizzinka tak to je celkom slusne by som povedal. tipujem, ze este aj posluzi dalsie roky.
Odpovedať
Profilova fotka
@majak0 ako myslíš, že vrátiš? Keď sa ti to nepozdáva alebo ako reklamáciu?
Odpovedať
@vackoo myslím, že ano, nič nenaznačuje tomu, žeby sa mala rozsypat☺️
Odpovedať
@pajkus keď chceš vrátiť, že sa ti nehodí alebo, že si mal iné očakávania a tak podobne. My sme tak do kúpeľne kupovali pod umývadlo a napokon nám tam nesadla, lebo rozmery sme pozerali až doma a stačilo že som šla na predajňu a pri pokladni som povedala, že chcem vrátiť.
Odpovedať
Lepsie je kupit v predajni alebo objednat cez tych ich eshop? Ci to mam asi zajedno? Este som ho nevyuzila, tak neviem, aky je v tom rozdiel.
Odpovedať
Ano lidl je v tomto fajn, nejak neskumaju to, preco to clovek vracia. Ak je tovar v poriadku a mas blok, nemaju s tym vobec problem
Odpovedať
Profilova fotka
@dara_777 tak to áno, niekedy sa človek v tých rozmeroch ošušká, keď si dopredu poriadne nepremeria. A teda normálne v pohode ti vrátili peniaze, keď si toto povedala, hej?
Odpovedať
Ja som si pred pár rokmi kúpil komodu z Lidla (nie túto čo je na fotke) a bola to najhoršia kúpa nábytku v mojom živote. Kovové posuvy na šuplíky boli úplne nepoužitelné, nedalo sa s nimi vôbec hýbať, musel som ich rozťahovať, mazať, rozhýbavať, guličky ako keby boli zhrdzavené... Trochu sa mi ich podarilo rozhodiť, ale aj tak je to zlé... šuplíky sa zle otvárajú, zatvárajú, jedna strana šuplíkov je odtiahnutá, nedajú sa úplne zatvoriť...
Odpovedať
@mumoo na lacnych nabytkoch to vidno na kovani. Samotnej skrinke sa nic nestane,ale kovanie nevydrzi.
Odpovedať
Čo si to nešiel rovno vrátiť teda? Písalo sa tu, že s tým nebýva problém u nich.
Odpovedať
@fillo_kiko nie ja som tak vratila mop. ani ju nejak nezaujimalo tu predavacku preco a tak. vzala si blocik a vratila mi peniaze
Odpovedať
@fillo_kiko Lebo som krabicu v ktorej to bolo zabalené rozrezal a použil ako podložku pri montáži... takúto nekvalitu som veru nepredpokladal...
Odpovedať
Článok sa načítava...
k reklamacii si myslim, ze nie je potrebne mat zabaleny tovar v povodnom obale, ci u nich sa to vyzaduje?
Odpovedať
@hoblinka13 jaj že toto by bol kameň úrazu pri nich? A potom teda stačí vymeniť kovanie prinajhoršom a dá sa fungovať ďalej, či?
Odpovedať
@yelly1 tak to asi ano, ale to je zase uplne opacny pripad by som povedala. ked uz si zvyknuta na nejaku kvalitu a standard, tak potom nehladas nejake dalsie moznosti.
Odpovedať
Asi bude záležať aj do toho, že na akého predavača človek natrafí, keď ide takto vracať tovar.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?