Pražský byt - chodba

Ahojte. Zaujimalo by má vi niekto má bytové jadro v pražskom 3izbovom byte riešené ne aj tak, že je nechala prechodovú chodba medzi chodbou a kuchyňou. Samozrejme nie cez kúpeľnú. Ideme prerobiť mamin byt tohto typu, a ta by chcela tuto chodbu nechať. Nás plán bol to uzavrieť a kuchynskú linku tak urobiť do U. No ale čo pozerám aj tu diskusie alebo všeobecne po internete. Nenašla som žiadne inšpirácie ako to vyzerá pretobene spôsobom ako má v hlave mama - teda s tým prechodom od kuchyne na chodbu k izbam. Ak máte niekto foto, obrázok pořdorysu ako to je takto riešené, pomohlo by mi to. Ďakujem 🙏, kľudne aj do správy.
Odpovedať
@visna6 svokrovci maju vstup do kuchyne cez obyvacku. Polku steny medzi kuchynou a obyvackou vyburali. Linku maju do L a stol pod oknami ze polka v kuchyni a polka v obyvacke. Vecko maju na konci chodbicky a tym padom zvacsenu kupelnu. Za mna pride zbytocne mat vdtup do kuchyne z chodby. My tiez aj ked iny typ bytu mame prerobrne ze do kuchyne cez obyvacku a o vstup do kuchyne z chodby mame zvacsenu kupelnu. Inak z tvojho popisu nie som si ista ci spravne som vylustila ako to vlastne chcete. Skus este raz napisat pripadne pridat podorys. A este ktory typ bytu ma? Lebo krajne byty som uz tiez vselijsko videla prerobene.
Odpovedať
Profilova fotka
Kamarat ma nieco podobne a tiez do kuchyne idu cez obyvacku, ta chodbicka je tam podla mna zbytocna. Je to taky nevyuzity priestor.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?