Olupovanie omietky v byte na strope

V byte na kupelnovom strope sa mi zacala olupovat omietka. Je to priamo nad sprchovym kutom. V byte nado mnou byva starsia pani, kupelne mame samozrejme nad sebou. Ma staru kupelnu v povodnom stave a mam podozrenie, ze strop sa u mna olupuje preto, lebo jej netesni vana a premoka to ku mne. Poradite mi prosim, co by som s tym mohla urobit? Nemozem tetu nutit, aby investovala do prerabky svojho bytu. Viem urobit nejake opatrenia u seba, aby sa to aspon prestalo lupat a trochu sa predlzila zivotnost?
Odpovedať
@one_ize tetu nutit nemozete, ale ked sa jej ponuknete, ze sa jej na to pozriete, mozno sa aj potesi. Nemusi to byt zavazna porucha, mozno preteka sifon, mozno kvapka niekde z rurky, hadicky k baterii, mozno len netesni tesnenie okolo vane. Nemusi to byt hned na prerabku, mozno riesenie bude stat par drobnych
Odpovedať
Profilova fotka
@one_ize myslím, že keby ti premoká cez strop máš tam nejaké mokré flaky, len tak by sa asi suchá omietka lúpať nezačala, možno ju máte zle urobenú, keď tak opýtajte sa paní ako písala zita, že máte taký a onaký problém, či sa jej nemôžte pozrieť na vaňu aby ste vylúčili vodu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?