Jadro - pražský typ bytu (KE)

Dobrý deň, prosím o inšpirácie a rady ak ste prerábali byt pražského typu (v Košiciach), ako ste to poriešili s dispozíciou jadra - kúpeľňa s wc oddelené. Ďakujem za každú radu 🙂
Odpovedať
@zulike mozno by neuskodilo pridat sem nejaku fotku alebo podorys toho bytu. lebo nie kazdy hned takto podla precitania vie, aky je to typ bytu 😉 aj ked som si to hodil vyhladat, tak mi ich naslo viacero druhov.
Odpovedať
Tam, kde mas dnes kuchynu (s oknami) som mal kupelnu s vanou, stena, za nou kuchyna do L, vyburana cela predsien samozrejme. Stena do obyvacky tiez prec, cely ten priestor zostal otvoreny. A 2 izby tak ako su - tie zostali bez zasahov. Vyhoda - ziadne zasahy do nosnych priecok. Nevyhoda - v zasade ti odbudne 1 izba lebo obyvacka zostane otvorena. Teraz citam ze kupelna s WC oddelene... No to ti moc tych "inspiracii" neostava 🙂
Odpovedať
Dobrý deň, my sme prerábali jadro, pražský typ bytu v KE. Máme vaňu, skrinku na umývadlo sme dali vyrobiť stolárovi, ktorý nám robil aj kuchyňu, oproti skrinke je práčka-tá užšia verzia a ešte sa nám zmestila aj vysoká skrinka do roku vedľa práčky. ešte nám chýba svetlo nad zrkadlom. Nad vaňou v rohu máme led pásik pre príjemnejšie osvetlenie. Sme veľmi spokojní 🙂 WC je geberit a použili sme rovnaké kachličky ako v kúpelni.
Odpovedať
Profilova fotka
@ulka7 Odkial je zrkadlo prosim ta? Nadherne je, uz dlhsie som pozerala taketo, ale teda ziadne mi tak nepadlo do oka, tak konecne by som mala take ako chcem, lebo to co mame teraz, co sme tak ako docasne zvolili sa mi nepaci 😄
Odpovedať
@hosmanikova zrkadlo je z IKEA 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
krásne kachličky. moc pekne je to celé zladené a to zrkadlo. no nič len vás pochválť za celkový dizajn
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?