Beton&& Pena && Styrodur && Obklad

Zdravim Vas. Je mozne na beton nalepit penou styrodur 20mm ( nie hladky ). Nasledne presietkovat a na to nalepit obklad. Je to koncova stena sekcie : - v zime je proste studena a zacali sa oduvat obkladacky od betonu a to stylom - lepidlo ostalo na stene a obkladacka sa odlepuje - nebolo pred 18 rokmi pouzite flexi lepidlo Styrodur 20mm bude ako tepelna izolacia - rozmer steny je 1800 na 2600 a v Beton je hladky , tak rozmyslam ci pena nieco take podrzi, alebo to poste zalepit nejakym dobrym stavebnym lepidlom s tym. - ako urcite podrzi styrodur - len ci podrzi celu tu vahu aj s obkladom a ci sa pocase neodlepi Myslienka lepenia penou sa mi paci viac ako tam drbat lepidlo.
Odpovedať
Profilova fotka
Nalep penou a styrodur potom poisti kotvami ked drzi na fasade s kamennym obkladom bude aj v kupelni drzat. Len kup penu na lepenie izolacie poriadnu Fischer alebo denbraven mam vyskusane drzi jak svina.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@wolodymyr Mal si pravdu - to drzi neskutocne. Predtym som ale dal adhezny mostik na beton. Pre istotu som to este poistil aj lepidlom .... Na druhy den som to skusil urvat od steny .... no proste nemozne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?