Vzdialenosť bazéna

Ahojte. Potreboval by som poradiť. Plánujeme s výstavbou bazéna a chcel by som vedieť či je potrebné dodržať nejakú minimálnu vzdialenosť od suseda? Bazén bude mať nad 25m2 a veľa ideálneho miesta nemám, a tak rad by som ho dal co najbližšie k plotu teda ak je to možné. Ďakujem
Odpovedať
podla mna to bude ako pri klasickej drobnej stavbe a tam je tusim 1?5 metra odstup
Odpovedať
@4petko4 chod sa opytat na urad. Tu ti nikto neda presnu odpoved, v tejto republike si kazdy urad zije vlastnym zivotom, takze to co plati v Kosiciach neplati v Senci a tak dalej.
Odpovedať
Profilova fotka
@steinerr Pri klasickej drobnej stavbe nemusi byt ziadny odstup, neviem odkial mas info o 1,5m
Odpovedať
@bmolnar Ohľadom toho čo je drobná stavba - Z hľadiska pôdorysu nesmie zastavaná plocha prízemnej drobnej stavby presiahnuť 25m2 a výšku 5m. Jeho bazén má mať viac ako 25m2. Takže asi nieje drobnou stavbou. Či?
Odpovedať
Profilova fotka
@toky1 ja som iba reagoval na steinera on pisal o drobnej stavbe
Odpovedať
Profilova fotka
Na urade ti povedia presne co potrebujes vediet. Je to najjednoduchsi sposob, ako sa dostat k 100% informaciam
Odpovedať
@4petko4 nad 25m2 stavebne povolenie. Jedine ze das ohlasku drobnej stavby a budes riskovat do buducna ze ta niekto natrie. Miestne zistovanie sa nemusi prevadzat pokial bude bazen umiestneny min 10m od kazdeho suseda.
Odpovedať
Profilova fotka
@jergusvav len to tiez zalezi na koho natrafis, lebo ani na tom urade nemavaju jednotne nazory a informacie ku vsetkemu ako si vsimam.
Odpovedať
Vďaka za odpovede. Z úradu som dostal takú odpoveď ze si mam pozrieť ten a ten paragraf ale ze asi štandardne dodržať 2m. Ale z tej ich odpovede mi medzi riadkami vyšlo ze to posudzujú individuálne a záleží aký úradník a aký má den, takže štandard neexistuje by som povedal. Vďaka za Váš čas.
Odpovedať
@4petko4 to si myslim, ze je v pohode vzdialenost, vsak isto nechces mat ten bazen aj tak hned na hranici pozemkov blizko suseda.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?