Umiestenie bazena

Dobry den. Chcela by som Vás poprosit o nazor, kedze sa nevieme rozhodnut. Planujeme bazen 6x3x1,5. Máme 2 moznosti umiestnenia. 1. Jedna pozdlž plotu (tie stromy tam už nie su). Asi by ukazal krajšie vo vztahu k pozemku, ale vecer okolo piatej by bol v tieni (zas od rana tam prazi slnko). 2. Druha moznost: krizom cez pozemok tesne pred ten zahradny domcek. Vyhoda - dlhsie (asi o hodinu) tam svieti slnko, domcek by sa casom využil ako letna kuchyna. Nevyhody - pozemok je uzky, max 10 m, opticky by zmensil pozemok. Vdaka za kazdu radu.
Odpovedať
@kubejova Ja by som volila možnosť č. 1 - tiež nám po 17 h nesvieti na bazén slnko, ale to vôbec nevadí, skôr to považujeme za výhodu. Je úplne super po návrate z práce sa ako-tak schladiť...
Odpovedať
@kubejova podla mojho nazoru by bol lepsi ten bazen pri plote. Ked hovoris ze tam niesu stromy tak to je super, nebudes ho musiet potom az tak casto cistit, kedze tam nepopada zo stromov bordel.
Odpovedať
@packo01 no bolo tam 8 sliviek 🙂 tak sli von, nieco nasadim, ale tam asi nie.
Odpovedať
@ivetz dakujem za radu, musime sa rozhodnut a bude to na trvalo.
Odpovedať
@kubejova ved to je na tebe kde si nasadis, ale ak tam teda das ten bazen tak asi by bolo lepsie keby si nasadila niekam inam 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@kubejova myslim, ze idealnou volbou bude ta prva moznost - pri plote. Sestra maju tiez zrealizovany bazen tam, kde po 17 nesvieti slnko, ale niekedy ked su vacsie horucavy je lepsie ked sa cez den voda zohreje a potom vecer tam je trosku chladok 🙂
Odpovedať
@packo01 jasne tak nie pri nom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Vzhladom na pocet horucich a menej horucich dni na sk a ako vodnoteplomilny ste, ta hodina viac slnka moze predlzit vase kupanie. Mozes si vytycit koliky v rohoch, natiahnut spagat, alebo porozkladat stare plachty pre predstavu.
Odpovedať
Je to lepsie ked si date bazen pri plot, nakolko vam to aj opticky zvacsi ten pozemok. a s tym ze vam tam vecer bude svietit o hodinu menej slnko tak sa zmierite, ved cez den sa voda v bazene otepli
Odpovedať
myslim, ze pred ten zahradny domcek to nebude najlepsou volbou. tym sa ti zuzi pozemok ako pises a este tu bude aj z casti zavadzat pred tym domcekom. ale rozhodnutie je samozrejme na tebe
Odpovedať
@ondro_26 aj mne sa zda
Odpovedať
Profilova fotka
Osobne by som ho ulozil pri plot. Tam vam nema preco zavadzat a neuberie vam tak z priestoru, ako pred tym domcekom. Ako ale je to na vas, viete si to pred rozlozenim vykolikovat a uvidite kde to tak bude lepsie
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?