Prestresenie bazenovesialenstvo.sk

Mam ponuku na zastresenie od bazenovesialenstvo.sk. Cena je fajn v stredu sa osobne stretneme ale chcem vediet ci nemate skusenosti s touto firmou. Recenzie som na nete nenašiel. Dik
Odpovedať
@lukas2589 prva recenzia sa hlada na finstate. Ak ma dlhy, konatel ma uz 56. firmu utekaaaat...
Odpovedať
Pozeral som to zbezne. 6 rokov firma a konatelka ma 2 s.r.o trzby mala tak isto nejake.
Odpovedať
@lukas2589 ludia už si uvedomte že na veciach v takychto hodnotách sa neoplatí ísť za najlacnejším! Dať niekoľko tisíc nejakej neznámej firme... čítaj viac... nechápem to. O 2 roky ani nebudeš vedieť či si ušetril nejakých 500 €, ale budeš riešiť reklamácie. Radšej by som volil väčšie overené firmy so skúsenosťami. Toť len môj názor. Pekný deň
Odpovedať
Nestoji to 5 korun. Ja sa pytam na skusenosti. Tu nejde o 500. Ja poznam overenu firmu alukov cena 7500 plus dph. Vsetci ostatny ceny okolo 4500 s dph. Dizajnovo sa mi paci ich prekrytie a preto sa pytam ci ho niekto uz nema.
Odpovedať
@lukas2589 tak nie je jedno aké sú použité materiály a aký je to model, čím nižšie tým drahšie, ja som kupoval na 8m bazén za 6300 €, vela som zisťoval a proste tie lacnejšie nemajú takú hrúbku polykarbonátu a také kvalitné kolieska a povrchovú úpravu, vidím to na známych ako sa im po dvoch rokoch zadrhávajú kolieska a žltne lexan na zastrešení za 4400 €, to len moja skúsenosť, moje mám už 5 rok a je ako nové. Alukov má kvalitné ale fakt je že sú dosť drahý..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?