Kyselina askorbová do bazénu

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte internetom koluje video kde pani na uplne zakalenu vodu pouzila cca 200g vitaminu C (kyselina askorbova) v prasku a voda bola do par minut priezracna...ja bojujem dlhu dobu s mliecnou vodou tak reku by som to vyskusal...ma niekto s tym realnu skusenost?? Vdaka
Odpovedať
1
2
@pluvko a nepouzil si vela stabilizatoru na vapnik?
Odpovedať
@codyy ako to zistim a ako sa to prejavi?
Odpovedať
@pluvko ked das vela stabilizatoru tak ti voda zbelie, tak davas ci nie?
Odpovedať
@pluvko ano funguje vcera som skusala mali sme velmi zelezitu vodu ...3 minuty a zazrak...
Odpovedať
@chrobak7 kamos daval na zakalenu a kamoska zas na riasy...upravuje to aj PH...skuste pozriet fora na fb..dom a zahrada alebo posobne stranky..je tam toho doat..neverila som ale je to brutalita..tolko penazi ame minuli na chemku a nic...mam aj video ak chcete mozem vam poslat..
Odpovedať
@karmenocka na hnedu vodu ako mate vy mozno ano,ale na zakal ako mam ja ten biely tak nefungovalo...kolko ste tam toho dali?pozeram ze mate v celku mali bazen tak max 4m3
Odpovedať
@codyy tak dal som ten CA(co predavaju v moutfielde) na tvrdu vodu...neviem ci to je stabilizator alebo nie...vraj je to ekvivalent produktu Mineral -
Odpovedať
@pluvko a kolko si toho dal?
Odpovedať
@codyy najprv celu flasu (0,9l ) niekedy v strede juna a potom druhu flasu cca pred tyzdnom...po cely cas rovnako biela voda...raz je cistejsia raz mutnejsia...ale furt biela bazen 20m3
Odpovedať
@pluvko tak aspon vies kde si spravil chybu. Si to predavkoval. Najlahsie je vypustit vodu a nacerpat esteraz, nezabudni na preplach filtracie ktora je tym tiez zasrata. Mozes skusat aj neutralizovat a prevlockovavat ale asi to do konca augusta nestihnes.
Odpovedať
@codyy ako vies ze to je to???ta voda bola kalna aj predtym vlastne preto som tam ten stabilizator daval... nejalo mi to nedava zmysel...po prvej flasi bola rovnako kalna ako teraz ( a to ta flasa bola odporucane mnozstvo pri prvom napustani na tvrdu vodu) ja ju mam na urovni 35N
Odpovedať
@pluvko hned po napusteni vody do bazenu bola voda kalna?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@codyy nie...to az casom...este pred pridanim pripravku CA
Odpovedať
@codyy cim by sa to dalo prevlockovat???
Odpovedať
@codyy sorry nie prevlockovat ale neutralizovat...aky mas nazor na HCL?
Odpovedať
@pluvko ten pripravok vo vacsom mnozstve mas davat pri napustani, ale tak by som dal len polovicu na zaciatok
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?