Kto vie čo to je?

Zobraz úvodný príspevok
Toto sme mali dnes v bazéne… vie mi niekto povedať, čo to je? Rýchlo sa to vyrovnávalo a zkrucalo.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@kreola ale cvrckovci to zistia az potom ked tam skocia😎🫣😆
Odpovedať
@lenkito10 no veru 🙂. Nastastie sme este ziadneho vo vode nenasli, ale najviac tam mame tie "stonozky" a potom "svinky" a dajake muchy, pripadne lietajuce mravce 🙂.
Odpovedať
Profilova fotka
Boze tie lietajuce mravce to je katastrofa, asi dva roky dozadu sme ich mali vsade. Ale ze uplne vsade, to sa vonku ani sediet nedalo.
Odpovedať
Profilova fotka
@diousaa lietajuci mravec - to nie je ich kralovna? 😄 este som sa s takymi popravde asi ani nestretol.
Odpovedať
@richto lietajuce mravce su kralovna a samce, ktore ju maju oplodnit aby zalozila novu kolkoniu
Odpovedať
Fuj, mne až zle zostalo, keď som si predstavil, že ako malí sme sa bláznili na potoku, aj som sa veľakrát nechcene napil 😄 A istotne tam boli aj oveľa horšie hávede ako je toto tu na obrázku.
Odpovedať
Profilova fotka
@tomasjur Ale prosím ťa, kedysi sme ako decká mali aj oveľa lepšiu imunitu 😄 Nech už sa nám stalo čokoľvek. Terajšie decká sú choré, len čo vyjdú von.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od sebasto:

@tomasjur Ale prosím ťa, kedysi sme ako decká mal…
@sebasto vies co, toto je podla mna vo velkej miere zasluha rodicov. teraz ako sa ochladilo cez vikend, tak aby ludia chodili v hrubych bundach a teplych topankach? to mi prislo trochu moc.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od richto:

@diousaa lietajuci mravec - to nie je ich kralovn…
@richto Co si nevidel? Lietajuce mravce? To ako vazne?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od japupi:

@sebasto vies co, toto je podla mna vo velkej mie…
@japupi tiez som pozerala ako puk na niektore decka, ktore kracali do skoly. ved je este relativne dost teplo, takze mi to nejde do hlavy. je to skor na skodu ako na osoh takto hned decka obliekat. co budu potom robit a nosit v zime, neviem :-D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?