Kryt na bazén

Profilova fotka
Prosím Vás viete mi poradiť niečo na okrúhly bazén pre bezpečnosť nášho 2r.syna ? Je kúpený v mountfielde ale tam majú len krycie plachty ,potrebovala by som len nejaký plastový "dekel" ako býva na jacuzze no hľadám márne Ďakujem za každú radu 🙏
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od simonalh:

Prosím Vás viete mi poradiť niečo na okrúhly bazé…
@simonalh kúpiť vyšší bazén.. A nedávať ku nemu schodíky.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od zicher:

@simonalh kúpiť vyšší bazén.. A nedávať ku nemu s…
@zicher už máme tento v zemi zapustený
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od simonalh:

@zicher už máme tento v zemi zapustený
@simonalh tak na neho davaj pozor alebo si oplot bazen. V skvelej amerike je to priam povinne.
Odpovedať
Profilova fotka
lepšia plachta ako nič, ale tak či tak proste treba dávať pozor. to ani nevieš ako, nevieš, čo sa môže udiať, takže to je také, že ani väčšie dieťa by som tam sám nenechal sa motať.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od simonalh:

Prosím Vás viete mi poradiť niečo na okrúhly bazé…
@simonalh aký je priemer vášho bazéna? Koľko máte miesta okolo bazéna? Aký máte na to rozpočet? Je niekoľko možností, ako by sa to dalo vyriešiť, ale bolo by dobré mať k tomu viac informácií.
Odpovedať
Profilova fotka
nuz ja by som radsej ten bazen oplotil ked ho mate takto v zemi zapusteny. co ti tam uz len plachta pomoze. a com som videla ale to sa asi jedine na zakazku robi takz ten plastovy kryt nad bazen ze ho aj odhrnies ked potrebujes.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od robbs:

nuz ja by som radsej ten bazen oplotil ked ho mat…
@robbs aby bol plastový pevný rolovaný musí byť pripevne priviazaný a k tomu prispôsobeny i bazén ako sa odkladá na zimu napustený, ak nemá bazén oká tak jedine zábradlie ináč sa môže utopiť i v lyžičke vody
Odpovedať
Profilova fotka
Nuž toto je ozaj velke riziko, radšej si to nejako oplotiť alebo teda dávať na dieťatko pozor.
Odpovedať
Ja rozmýšľam nad týmto, ale nemám s tým osobnú skúsenosť https://www.mackoviahracky.sk/hracky-...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?