Identifikacia bzuacnia

Ahojte, mam taky problem, sused ma dlhodobo zapnuty tento zvuk, ktory sa opakuje kazdych 15 sekund a trva vzdy 1 sekundu. Je to bzuavy zvuk a vychadza mu to od systemu bazena. Vie mi niekto identifikovat, co to je, prosim? Myslim si,ze to zariadenie moze mat (minimalne) zalozne baterie, kedze mu to funguje aj pocas vypadku prudu, ale mozno ma svoj zalozny zdroj. Mozno to nesuvisi s bazenom,ale je to nejaky plasic krtov?. On mi tvrdi, ze nic nepocuje, robi si zo mna dobry den. Je to pocut az do interieru domu. https://youtu.be/Eadvo0ElLHY Zabzuci to v 15tej sekunde videa.. Dakujem pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
No mme to znie ako plasic krtkov
Odpovedať
Mne nie, mali sme cez leto a bzučalo to ináč. Aj keď, možno od iného výrobcu ako náš by to mohol byť aj plašič. Ale bolo ho počuť do 20 metrov na voľnom priestranstve, do budov to neprešlo...
Odpovedať
@dedo758 toto je pocut tiez tak 25metrov.. aj viac, podla toho,ci den alebo noc (a ci je prekazka medzi posluchacom, ale zdroj nevidim, este som ho az tak nehladal). Cez zatvorene okna (cez 10metrov od zdroja) to pocut, velmi jemne, ale pocut.. A zas nemam tak velke usi aby som pocul ako netopier.. Lenze neviem co by to mohlo byt, aby to islo nonstop a mozno aj na baterie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?