Bazenova podlaha

Profilova fotka
Dobry den, chceli by sme si trosku upravit okolie bazena. Bazen mame do 40cm hlbky zapusteny cize jeho vascia cast je nad zemou. okolo necelej casti by sme chceli prekrytie bazenovou podlahou. Avsak po preklikani roznych stranok to vyzera ako mega projekt kedze clovek sa nedopatra tak lahko info a cien. Predtym nez niekoho oslovime, najde sa tu dobra dusa, ktora taketo nieco v nedavnej dobe absolvovala a vedela poradit? Jedna sa o lokalitu pri BA cize aj dodavatelia z blizkeho okolia. Neviem ale ani m2, ale do max 30m2 to moze byt. Dakujem velmi pekne za reakcie.
Odpovedať
@elly11 Čo znamená "prekrytie bazenovou podlahou"? Najprv som si myslel, že len ja nechápem, ale zdá sa, že to, čo si napísala, asi nikto nepochopil. Skús dať fotku a lepšie - zrozumiteľnejšie - napísať, čo vlastne chceš urobiť. Lebo my do tvojej hlavy nevidíme, nevieme, čo pod tým myslíš.
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 Myslim ze chce terasu okolo bazena. Nie okolo celeho, len z casti.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkito10 año. Takéto niečo Pýtam sa ze aká podlaha tan musí byť najlepšie.
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 ano takéto niečo ako vidím nižšie v komente Chcem zistiť aká podlaha sa tam dava, aby to vydržalo a aj normálne vyzeralo.
Odpovedať
@elly11 Tak záleží od toho, z čoho to bude. Ak to vymuruješ dokola, tak tam sa hodí nalepiť protišmyková dlažba. Ak to urobíš z nejakej drevenej konštrukcie, tak by som možno dal WPC dosky.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?