Azuro Vario nezapustený

Ahojte, môžeme mať bazén Azuro Vario okrúhly s priemerom 3,66 m nezapustený? Niekde som čítala komentáre že by to tak nemalo byť a že by sa mal zapustiť aspoň čiastočne..u nás to nieje možné..máme terasu na ktorú by sme ho chceli dať..ďakujem za všetky komentáre :)
Odpovedať
Samozrejme moze ostat nezapusteny.
Odpovedať
kludne moze ostat aj nezapusteny. kedysi sme mali presne taky isty bazen a tiez sme ho nezapustavali. v pohode tak funfoval roky, pokial sme ho nevymenili za iny
Odpovedať
Máme ho tak nezapustený roky. Na betónovej platni.
Odpovedať
zalezi od podkladu, no podla mna nie je dovod na to, aby musel byt len zapusteny. skor je to taky typ bazena, ktory ssa lahko zakope, no ze by to mala byt podmienka
Odpovedať
vobec nezalezi od podkladu. en bazen je konstrukcne stavany tak, ze ho netreba davat do zeme, no moze sa. Cize kludne aj cely nad zemou, mam ho tak istu, uz niekolko rokov.
Odpovedať
Ďakujem za rady, ja som zachytila niekde že to písali ľudia kvôli tomu aby bol pevnejší a tak podobne...ale potešili ste ma :)
Odpovedať
no tak to je o inom. co sa tyka pevnosti je lepsie ked je zakopany, predsa len ta konstrukcia je taka haklivejsia na preliacenie, ale vobec nevadi, ak bude len stat na rovnom povrchu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?