Ako upraviť okolie okolo nadzemného bazéna?

Ahojte, mame nadzemný bazén 2x4 metre, taky obyčajný plastový. Minuly rok sme ho len tak položili na trávu a bolo to na pohľad velmi pekne. Lenze na tráve sa po par dňoch aktivneho používania začalo robiť blato, ťažko sa kosila trava medzi “nožičkami”. Tak sme rozmýšľali dat buď umelý trávnik, bude to fajn aj v zime, ked bazén spraceme, alebo nejaky kompozit, alebo kamienky, ktoré by sa nám páčili síce najviac, ale bojíme sa že by sa bazén nejak prepichol. Ako ste to riešili vy? Nejak efektne, rýchlo a jednoducho. V prílohe aj foto, samozrejme, že tie fólie boli vo finále obstrihane. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som dal pod bazen vcetne noziciek velkoformatovu dlazbu.
Odpovedať
Profilova fotka
@wolodymyr to je najlepšie riešenie. Máme podobný bazén a doposiaľ sme ho dávali len na polystyrén a plachtu, no s tou trávou boli potom len problémy, tak tento rok to tiež už vyriešime dlažbou a budeme mať pokoj
Odpovedať
My máme pod bazénom zámkovú dlažbu a na nej umelý trávnikový koberec.
Odpovedať
@silvikam ahoj, nad tým som uvažovala aj ja, dá sa ten koberec použiť viac sezón ?
Odpovedať
@ounou áno určite 4-5 rokov vydrží. My sme už menili, ale fakt asi po 5 rokoch. Zámkovú dlažbu máme normálne osadenú do piesku a okolo je obrubník. Keď tam nemáme bazén, máme tam trampolínu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?