Paletové leňošenie na balkóne

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Chcela by som na balkón (loggiu) takýto malý kútik z jednej palety, čo najpohodlnejšie nie na sedenie ale na pololežanie pri čítaní knihy 🙂 https://www.istavebnictvo.sk/images/r... Máte niekto takéto 2 paletky na sebe položené a na tom madrac? Nemali ste problém s tým že sa tam hromadil hmyz? Prípadne iné rady čo by som mala zvážiť pri takejto leňoške? Ďakujem. 🙂
Odpovedať
1
2
@prvosienka5 a to kam si chces davat? na balkon ci na terasu?
Odpovedať
Profilova fotka
Pisala, ze na balkon nie, Ci uz som sa aj ja niekde stratila medzi komentarmi
Odpovedať
hej hej, na balkon. ale tak ked je tu tolko komentarov, to sa lahko v tom clovek zamota.
Odpovedať
@slavka7_7 na balkon by som chcela. preco sa pytas? je v tom nejaky rozdiel? tak sa pytam, ci treba prihliadat na nieco ine, ked sa dava na balkon alebo ked na terasu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ale jasné, že v tom nie je rozdiel. Možno skôr myslela, že či to bude pod strechou alebo len tak bude to sedenie čeliť vplyvom počasia.
Odpovedať
Skrz asi tú povrchovú úpravu.
Odpovedať
nie, ale prečo ich nepoptať
Odpovedať
Profilova fotka
@prvosienka5 nie pokiaľ je aj terasa prekrytá, tak je to podľa mňa to isté
Odpovedať
Profilova fotka
My máme na terase ale veľkú posteľ z paliet. Kúpila som na matrac pogumovanu plachtu a celé leto je matrac von. Avšak je to pod strechou.
Odpovedať
@nicicka na zimu nechavate palety len tak vonku, ci ich aspon niecim zakryvate
Odpovedať
viem si to tak predstavit, taky prijemny letny podvecer a lezkat si na terase 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@janeth zakryvame fóliou...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@prvosienka5 ale to vobec nie, to som len zo zvedavosti.
Odpovedať
uz dlhsie mam hotovo, len som tu odvtedy este nebola, az dnes. nebolo to nic narocne, pozrela som par navodov a za poobedie som si pomaly porobila. este si ho uzijem hadam niekolko dni aspon, kym sa uplne ochladi.
Odpovedať
ale ved kludne dat aj nejake deky paplony a da sa vyuzit aj v chladnejsom pocasi s cajikom v ruke 🙂
Odpovedať
len to potom treba prenasat hore dole, lebo v noci by to tak divne navlhlo. preto som prestala uz aj pradlo vesat von.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?