Odolnost bezramoveho zasklenia

Dobry, zaujimala by ma odolnost bezramoveho, otacaveho, zasklenia (loggie) napr. systemu Optimi voci vetru a dazdu. Mate niekto tento konkretny sytem resp, podobny? Ake su Vase skusenosti? Zateka Vam pri silnejsej burke na balkon voda, alebo ako je to riesene? Sposobuje silnejsi vietor takymto systemom problem, nejake pokrivenia, vydutia, netesnosti? Prefukuje cez vertikalne bezramove spary, da sa takto zaskleny balkon vyuzivat ako relativne tesna zimna zahrada? Nejak sa neviem rozhodnut medzi bezramovym a ramovym zasklenim. Tie ramiky okolo mi akosi strasne vadia plus ramove zasklenie by mi zaberalo v poskladanom stave tretinu otvoru loggie(na zemi tie skla skladovat nechcem), co sa mi zda vela. Viac sa mi paci, ako sa zhrnaju bezramove zasklenia pekne nabok a clovek ma potom lepsi pocit otvorenej loggie. Fajn by bolo pouzivat bezramove zasklenie aj ako zimnu zahradu ale to by som uz chcela fakt asi vela... Vdaka za pripadne komenty
Odpovedať
u nas maju aj aj ... hore na koci, fuka a prsi statocne, na zatecenie viem ze ked fuka, stane sa, ze nieco prejde ale na silne vetry to zvlada ... my mame ramove, tam problem s vodou nieje ... ja mam 6ks skiel po 70cm, ramy sa akoby prekryvaju, tak to nieje problem ale dal som 3kolajnicu, 3 skla na jednu a 3 na druhu sa zasuvaju akoby "za skrinu" kedze na bokoch mame police mame to 4m cca ja som chcel ramove posuvne, tie bez ram a naboj mi pride take labilnejsie 😄 plus ich viem bez problemu uplne vybrat a dat do pivnice keby som chcel ...ale nerobim to, iba ked ich umyvame ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?