Máte skúsenosti s firmou Balkona?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, chcem sa spýtať na skusenosti s firmou balkna.eu. Dali sme im pred mesiacom zálohu 1100 eur a odvtedy nic,,,,a dnes som zle referencie citala,,, :( mate prosim s nimi niekto osobnu skusenost?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@janamartish zatvor tuto temu. Nema ziadnu pridanu hodnotu pre nikoho, kym tu budu den pri dni fake profily pridavat taketo komenty.
Odpovedať
@matecnas bozinku, toto aj slepy vidi, ze fotecka amatersky splacana cez fotoeditor. Ked uz kradnete fotky z internetu, tak si najdite kvalitny zdroj...
Odpovedať
Zdravim vás, ja som sa tiež nechal nachytať p. Burajom (oblubuje oslovenie Pane, ked sa s vami bavi), ze terasa bude do 3 tyzdnov hotová (do konca októbra 2019) a nech sa nebojim. A do zmluvy dame mesiac navyše, ale nech sa nebojim, to tak dlho aj tak nebude trvať. Teraz presli 4 mesiace (2 mesiace po termine podla zmluvy) a mam osadene 50% dielov. Aj to co je osadené je obite, farba poskodena, kratke parapety, ramy voci stavebnym otvorom nezaizolovane, voci vode.... ich naj monter SZČO 😀, ktory sam nazval firmu Balkona za fuserov..... P. Buraj mi dnes napisal, ze ma pocit, ze si pripada ako keby si pisal s niekym kto vychodil 7 triedu. A to som chcel vediet kedy to dokoncia nakomplet a odovzdaju mi dielo. Neuveriteľný cinik. V pondelok 3.2.2020 zevraj prídu.... 😀 Držte mi palce. Paralelne riesim s pravnikom, aby som vedel svoje prava za akych podmienok mozem odstúpiť od zmluvy s vratenim zálohy....kedze sa obavam, ze to nebude hotové ani vo februári....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
https://www.soi.sk/sk/informacie-pre-... https://www.soi.sk/sk/informacie-pre-... https://www.finstat.sk/46207112/dlhy_... vazne je niekto ochotny takejto firme poskytnut zalohu ?
Odpovedať
Pána branislavblazohlohovec, zálohu Vám určite nevrátia nemusíte s tým rátať. Tú už nikdy neuvidíte. My máme aj rozhodnutie súdu už rok platné a doteraz nám nič nevrátili.
Odpovedať
Profilova fotka
Milí diskutujúci, ako admin stránky by som Vás chcela informovať o tom, že som z tejto diskusie premazala niekoľko vyjadrení. K tomuto kroku som musela pristúpiť na základe podnetu firmy Balkona, ktorá niektoré z príspevkov považuje za poškodzovanie dobrého mena a cti svojich pracovníkov, o čom nás prednedávnom informovala cez oficiálnu žiadosť o odstránenie protiprávneho stavu. Ako prevádzkovatelia portálu, kde ľudia píšu svoje skúsenosti anonymne, preberáme čiastočnú zodpovednosť za príspevky a v prípade protiprávneho stavu sme povinní tento stav odstrániť. Nie je našou povinnosťou (koniec koncov na to nemáme ani prostriedky), aby sme overovali pravdivosť a objektívnosť jednotlivých tvrdení, ktoré by mohli poškodzovať meno nejakej spoločnosti, a týmto sa ani nezaoberáme. Avšak odstránila som vyjadrenia, ktoré boli osobnými útokmi na konkrétne osoby zo spomínanej firmy, príspevky, ktoré obsahovali urážky, ako aj zopár príspevkov, ktoré niesli známky vyhrážania. Mrzí nás táto nepríjemná situácia, veľmi neradi siahame na príspevky našich používateľov, ktorí sa práve u nás podelili o svoju skúsenosť s cieľom pomôcť ostatným. Nie len ako prevádzkovatelia stránky však musíme rešpektovať, že žiadne právo nie je neobmedzené, a že právo na slobodu slova sa končí tam, kde začína právo na zachovanie ľudskej dôstojnosti, osobnej cti, dobrej povesti a na ochranu mena. Skúsenosti ľudí vždy boli a vždy budú na stránke vítané, veď práve to je podstata Modrej strechy. Aby sme sa aj v budúcnosti vyhli podobným situáciám, odporúčam sa v príspevkoch vyvarovať osobnej nevraživosti a urážkam, a zároveň písať príspevky pravdivo, objektívne a vždy s chladnou hlavou. Jana za tím Modrej strechy
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobry den, taktiez som nepozrela skor recenzie ako som zaplatila zalohu a prestali sa ozyvat. Kedze odstupenie od zmluvy nepomohlo, a zalohu nevratili, idem podat trestne oznamenie za podvod, pretoze mi poradili, ze v tomto pripade mam lepsiu sancu ziskat spat svoje peniaze, ako podavat exekuciu. Drzim palce vsetkym oklamanym, nech sa vam podari ziskat spat peniaze.
Odpovedať
@janamartish milá administrátorka. Dala vám firma Balkona vyslovený zákaz zverejniť ich sťažnosť, alebo ako to nazvať? Ak nie, šup sem s ňou. Viacerí na to budú zvedaví.
Odpovedať
Je to uplne (no tam, presne tam...) ked firma, ktora nedokazala splnit svoje zavazky pre x zakaznikov a dlhuje im statisice sa dozaduje ochrany dobreho mena. =-) Firma, ktorej nastceni ludia si tu cele tyzdne vytvarali fakove profily a davali tu "dobre recenzie" s fotkami stiahnutymi z internetu, ktore sme bez problemov vedeli dohladat (o tom, ze pouzitim tych fotiek mohli poskodit autorske prava ani nepisem).... Firma, na ktru je podanych x tresnych oznameni s podozrenia na podvod. Firma, ktora si uz "zasluzila" samostany clanok na webe SOI. Firma, ktora bola opakovane pokutovana Inspektoratom SOI. By ma zaujimalo ake dobre meno chce este pani B. a kolektiv este obhajovat. By ma zaujimalo co je v ich pripade myslene ako dobre meno...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Presne súhlasím s komentármi @zita19 a logan2. My oklamaný a podvedený si nemôžeme povedať ani svoj názor na túto podvodnícku firmu.
Odpovedať
Pani administráytorka, Halóó!!! Troska slušnosti a odpovedzte!!!!!!alebo ste zo Skalice a máte za mlčanie nový balkón??????
Odpovedať
Ďakujem všetkým prispievateľom . Zálohu som neposlal a zmluvu o dielo vypovedal. kuk na finstat finančná polícia
Odpovedať
Profilova fotka
@jezko1 Dobrý deň. My sme boli tiež podvedení touto firmou, dielo nie je dokončené, všetko obité,o tmelení spojov sa nebudem vyjadrovať, 4ks posúvnych dverí sa nedajú posúvať a čerešňa na torte je že keď prší tak cez strešné sklá nám tam prší a zateká kde sa len dá. Vedeli by ste mi prosím vás poradiť ako ste postupovali s tou žalobou? Komunikácia s nimi nie je žiadna.
Odpovedať
@maros_levicky Dobry den, mne nastastie nezacali robit nic, ani sa neukazali potom ako som zaplatila zalohu. Znami mi poradil nedavat "exekuciu" ale skor trestne oznamenie za podvod. Vo vasom pripade asi mozete podat len reklamaciu, ktoru by mali vyriesit do 30 dni (pripadne nezaplatit zvysne peniaze iba po oprave sfusovanej roboty) a potom asi len na obchodnu inspekciu ale ti im mozu dat akuratne pokutu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Pozdravujem všetkých podvedených firmou BALKONA Krátky sumár mojich skúseností a výsledok snaženia o vrátenie zálohy: Môj príspevok na tomto fóre som napísal 14.3.2019 pod nickom "michal0505" Dňa 31.10.2017 som zaplatil zálohu 800,- Euro za zasklenie balkona !! Odvtedy, až do dnes, aj po opakovaných urgenciách na vyhotovenie zasklenia, alebo vrátenie zálohy, som bol neúspešný. (dnes- t.j. 20.10.2020!!) Obratil som sa opakovane na SOI v Trnave - neuspešne Využil som právne služby advokátskej kancelárie a po dlhom čase úspešne prebehlo súdne konanie!! Vec bola posunutá exekútorskej firme, ktorá mi po pol roku oznamila, že **ZASTAVUJE** exekučné konanie, pretože nie je majetok na exekúciu !!!!! Známy mi poslal fotku z nového štadióna SLOVAN v Bratislave, (ktorý postavil mimochodom veľkopodnikateľ KMOTRÍK pochádzajúci z toho istého mesta, ako aj BURAJ), kde okolo celej futbalovej plochy, na svietiacich baneroch bežala REKLAMA pre BALKONA sro !!!!! Asi bude naozaj lepšie podať trestné oznámenie, pretože aj Exekutor nič neurobí !!??!! Ako je možné , že v 21. storočí môže beztrestne fungovať ZLODEJINA najhrubšieho zrna, ktorá je nepostihnuteľná??? Kde je výsledok už toľkých vlád po sebe, ktoré pred voľbami tvrdili, že sa postarajú o právny štát ??? Samozrejme ani po troch rokoch nehádžem flintu do žita. Nejde mi už tak ani o vratenie peňazí, teraz mi už ide len o to stupiť tomuto hadovi na krk a všetkými možnými spôsobmi mu znepríjemniť život !
Odpovedať
Pre Michal0505. Dostávaš noviny.myjavsko, novomestsko a čo ja viem aké. Hadaj komu patria? Najvyššíemu z Trnavy. A nájdi mi jedno číslo bez reklamy firmy Balkona.
Odpovedať
Profilova fotka
@matusa150 Dobrý večer. Chcem sa vas spýtať, ako ste dopadli s firmou Balkony? My sme tiež v auguste t.r. 2020 dali zálohu viac než 2 tisícky €. A doposial nič, ani sa neozvali. Píšeme, volame , ale nikde sme sa nedopatrali. Akurát, tu čítam samé sťažnosti. Predtým, než prišli som hľadala nejaké referencie, no nenašla somn nič. Až teraz, ked už meškajú, som prišla na to, že som z toho pána, čo bol u nás doma "zameriavať"som nemala dobrý pocít, tušila som, že budú problémy.
Odpovedať
Profilova fotka
@maria_salonova stacilo si dat pred zaplatenim 2000 eurovej zalohy do googlu "firma Balkona recenzie" a hned prvy prispevok sa venuje charaktere tejto firmy..
Odpovedať
@branislavblazohlohovec Zdravim vas všetkých, Ja som s dielom od Balkony dopadol tak, ze sme sa v marci 2020 dohodli, ze uz nemusia chodiť si dokončiť prácu a ja im nevyplatim zbytok zmluvnej sumy za dielo 1200€). Utesnil som si to všetko sam, kupil som si správne parapety sam, opravil som si škrabance sam, vypadnutie vodiacich koliesok som si opravil sám (keďže dvere šli ťažko posúvať) a zlý odtieň dvoch okien som uz neriesil, keďže su aspon symetricke...v strede. 😀 Mal som šťastie, ze tá terasa bola aspoň uzavretá. A na celého inteligenta Buraja aj s jeho super biznisom a veľmi šikovnými montérmi chcem rýchlo zabudnúť. Držím palce ostatným, čo ešte len čakajú na dokončenie. Branislav Blažo, Hlohovec
Odpovedať
Profilova fotka
@branislavblazohlohovec To si mám vysvetliť tak, že u nich už nič nefunguje, len si zastupca firmy prišiel vyinkasovať zálohu, a urobiť akože zákazku, ktorá nikdy nebude aktuálna? On prišiel už s tým, že chcel len dostať peniaze, ktoré nikdy neuvidim? Ani balkon? Je toto možné ? Pošlem tam TV.
Odpovedať
Profilova fotka
@dart9 To mate pravdu. Bola som veľmi naivná, musím priznať. Nejako som tie recenzie nemohla vtedy nájsť. Som ešte jedná z tých, ktorí veria na ľudské dobro a čestnosť. To sa mi vypomstilo. Nemôžem tomu uveriť, že takí ľudia sú. No určite to dám do TV (Reflex, alebo niečo iné) ktoré riešia také vecí. Nech celé Slovensko vie, aká je to firma. Aby aj ostatní nedopadli tak, ako my všetci, ktorých oklamali. Len nechápem, ako môže byť v našom štáte tolerovné vládou a kontrolnými organmi také podníkanie. Ale to je už iná téma.
Odpovedať
Myslím si, že naberajú veľa zákazok a potom nestíhajú. Nemaju ani dosť montérov a ani dobre zazmluvnenych a zaskolenych. Typická slovenska firma z 90-tych rokov. Co sa týka odstúpenia od zmluvy... najdite si právnika co vam poradí, keď ani len nezačali dané dielo robiť. Keď nic, tak beží len zmluvná pokuta.... Mne to robilo cca 100€ mesačne. Alebo ho cez FB atakovať (pan majiteľ Buraj tie negatívne príspevky priebežne vymazava a blokuje) a zistiť ci sa môžete dohodnúť na odstúpení od zmluvy.... Bez nároku na vyuctovanie ich doterajších vynaložených nakladov. Skúste ešte zavolať p. Vaškovi +421 948 868 768. Možno vám zdvihne. Burajovi len poslielajte sms s tym, ze potrebujete tú montáž urýchliť alebo odstúpiť od zmluvy.
Odpovedať
@maria_salonova Zavolajte mi radsej na mobil cez whats up a pod... pokecame a možno nájdeme riešenie. 0918 712 200.
Odpovedať
Ja mam s nimi skusenost asi taku ze, zhanal som fimu na zasklenie terasy. Oslovil som tri firmy na cenovu ponuku, z toho jedna bola zo Skalice. Ale nebola to balkona, preklepol som ich predbezne, ze pridu najskor na osobnu obhliadku, ze pomeraju, navrhnu nacenia. Reku fajn. Prisiel pan, predstavil sa, dal mi vizitku Balkona!! Do ruky, isiel pomerat. Uz som vedel o co ide... chvilu tukal do mobilu, potom z neho vypadla suma. Povedal som fajn, ozvem sa ked bude dlazba nalepena, behom mesiaca... chcel som sa ho striast. Trval na zalohe aspon polovicku ze aby som dal, bol neprijemne doterny. Horko tazko pochopil ze ja doma peniaze nedrzim. Bolo to neprijemne
Odpovedať
@matoztt Ušli ste hrobarovi z lopaty. P. Buraj je dobre naučený.... Snaží sa manipulovať ako šmejdi.... 😀 Skúste osloviť firmu Profira zo Spišskej Novej Vsi...trochu vyššie ceny, ale videl som ich prácu. Fajn.
Odpovedať
@branislavblazohlohovec vedel som o co ide, poznam ich uz roky, aj som bol na stavbach na ktorych mali robit. Buraj este asi nestretol prchkeho cloveka, preto mu to prechadza. Zasklenie uz mam.
Odpovedať
@majicca ahoj. Prosím ťa ako si dopadla s tou firmou balkona. Ja som zaplatila 6000 zálohu a ani obraz ani zvuk už 2 mesiace. Prosím ozvi sa mi ci sa mam báť ci co ďalej.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?