Kde skladujete matrace z terasoveho nabytku?

Ahojte, chcem sa spytat, kde v byte skladujete matrace z terasoveho nabytku? Mame take standardne rohove ikea sedenie a je k tomu celkom dost matracov a vankusov. Momentalne ot mame v spalni hore v roldore ale zabera to dost miesta, tak sa chcem spytat ci to vy mate nejak inak poriesene? je mi jasne, ze v dome by to slo dakam do garaze, pivnice.. ale v byte je to trocha problem..
Odpovedať
Nemáš to ako nejako vyriešiť. K bytu pivnicu nemáte? Viem, že kamarát ten to mal celú zimu v takej tej bedni na terase. V takom igelite alebo akoby som to nazval, z ktorého vzduch vyfučali a tam to mali vlastne celý čas. A potom na leto to vyberali.
Odpovedať
V spalni v uloznom priestore postele. Mame vysoku postel a vyklopne rosty. Pekne tam vsetko schovame..
Odpovedať
V byte leda tak do skrine alebo ak mate ulozny priestor v posteli tak tam. My sme kupovali narocky sedenie, ktore ma vlastny ulozny priestor na vankuse a matrace. Ako to bola moja podmienka, aby to mala, nech nemam dodatocne starosti co s tym
Odpovedať
Klasika pivnica. Suche miesto a je to.
Odpovedať
Ak ich nechceš mať v byte tak, už len v pivnici a najlepšie je ich dať do tých vriec, z ktorých sa dá vysať vzduch, takže potom ti zaberú ešte menej miesta
Odpovedať
@danielitika akurát ma tie vracia napadli. U nás sú celkom v kurze, len treba kúpiť kvalitnejšie, aby nezačali časom prepúšťať vzduch
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?