HPL balkonova vypln

Dobry den, chcel by som sa spytat na balkonovu HPL vypln, idealne drevodekor obojstranny. Snazim sa to niekde zohnat ale velmi tazko sa mi hlada na internete niekto, kto to realne aj ponuka. Vacsinou mi najde firmy, kde su neurcite clanky o tom ze to exituje a ze sa to da, no ja by som najradsej nasiel nejaky realny eshop s dekormi a cenami, realnymi rozmermi platni a dodatocnymi informaciami, podla ktorych si to viem doma poriadne premysliet. Mate s touto vyplnou niekto skusenosti, kde ste to kupovali? Pripadne ak tu ma niekto aj fotoblog...ten by potesil. Potrebujem vyplnit nejakych 14m2 cistej plochy + odpad teda ak by to boli platne cca 200x300cm, tak asi by bolo treba 3. TN kraj, okres PD dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Aka hrubka a na co to chces. Toto nieje zrovna najlacnejsi material,
Odpovedať
@wyrky Chcem z toho spravit zabradlie na terase, vsadit do kontrukcie . Bezne sa to na to pouziva. Farba alebo dekor byva aj z oboch stran a je to UV stabilne. Pouziva sa hrubka 6mm, to by malo mat dostatocnu pevnost. Viem ze to nie je zrovna lacne, avsak da sa to velmi lahko namontovat a je to velmi trvacne a pohladovo pekne.
Odpovedať
@radkankan drevodekor zoženieš ťažko, nie je to štandard, vyrába sa väčšinou na zákazky vo väčších množstvách. Pozri plastyeshop a vo vyhľadávači daj hpl
Odpovedať
Profilova fotka
@radkankan skus pozriet fundermax
Odpovedať
Profilova fotka
Fundermax je urceny na balkonove vyplne a maju vela drevodekorov tu maju tech. manual na instaláciu https://odvetranafasada.com/resources... 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
tak nech sa tema uzavrie, mozno to niekomu pomoze... nakoniec som tam dal fundermax exterior konkretne https://www.fundermax.at/en/exterior/... Super vec je ze dekor je z oboch stran, pouzil som hrubku 6mm, pevne je to dost. Uchytil som to na kovanie umakov urcene na sklenene tabule. Tazsie som to zhanal, ale nakoniec som poriesil cez distributora Jafholz. Cena je samozrejme vysoka...material vsak vyzera byt velmi trvacny.
Odpovedať
@radkankan Super vec bola, ze to vedeli aj narezat na presne rozmery priamo u vyrobcu v Rakusku. Nesmierne to vsetko zjednodusilo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?