Co pouzit na vyplnenie spary

Dobry den, poprosil by som o radu ako/cim vyplnit sparu medzi balkonovym oknom a dlazbou na lodzii. Chcel by som zachovat existujuci spad smerom dole z lodzie a pouzit vodenepriepustny material. Mozem vyplnit vodonepriepustnym betonom, navrch lepidlo a kusok dlazby alebo by ste odporucali nieco ine? Treba pouzit nejaku dilatacnu pasku pri balkonovom okne? Dakujem.
Odpovedať
ahoj, mozno tresknem blbost, aj ked z obrazka mi nie je jasne aka je hlbka tej drazky. Nedalo by sa to vyspravit XPSkom na penu a potom dolepit kusky z dlazby? EDIT: teraz som si vsimol, ze tam mas tie kajliky z dreva, tak pre predstavu o hlbke drazky je to OK.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak mas z tej dlazby tak vybi poslednu radu a dieru vypln bars aj lepidlom poloz novu vyfuguj a pri rame zatiahni sililonom. Ak nemas vypln lepidlim a na silikon nalep prechodovu listu vhodneho tvaru.
Odpovedať
@freel86f8 nie je čo riešiť @wolodymyr to napísal úplne presne. Prípadne ak ti zistalo z tej dlažby a nechceš sekať, tak dorež, nalep.. Medzi dlažbou a oknom zasilikonuj. Flex kleber po vyschnutí nepije vodu, niečo zadrží aj spárovačka. Bude to OK.
Odpovedať
@wolodymyr @zicher nakoniec tam siel vodonepriepustny beton, este pojde na vrch dlazba/dekoracna lista. Kazdopadne dakujem za radu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?