Ako zmenit, ci nezmenit skladbu balkona.

Ahojte. Na balkony mam vypustene hranoly na ktore by mala ist taka skladba: TERASOVÁ DOSKA TYPU TWINSON 32 MM AL NOSNÝ PROFIL TWINSON 80 MM + REKTIFIK. PODLOŽKY GEOTEXTÍLIA TYPAR SF 40 HYDROIZOLACNÁ FÓLIA Z mPVC FATRAFOL 810 1.5 MM GEOTEXTÍLIA FILTEK 500 / 500g/m2 / SPÁDOVÝ PENOBETÓN 50-73 MM DILATOVANÝ PE FÓLIA TEPELNÁ IZOLÁCIA TYPU STYRODUR 2800 C100 HR. 50 mm ZÁKLOP Z OSB3 DOSIEK HR. 22 mm NOSNÝ HRANOL BALKÓNU HR. 160 mm + TEPELNÁ IZOLÁCIA MIN. VLNA HR. 160 mm ZÁKLOP Z OSB3 DOSIEK HR. 15 mm TEPELNÁ IZOLÁCIA TYPU STYRODUR 2800 C100 HR. 100 mm FASÁDNA SILIKÓNOVÁ OMIETKA BAUMIT Uvazoval som, ze do zimy spravim oblozenie tramov osb doskami. Prezili by zimu do jari ak by som ich prekryl zhora foliou? Poter asi nestihnem. Resp. Dalsia otazka. Ako upravit skladbu, aby tam poter nesiel? Dik
Odpovedať
@pistikus poradi niekto?
Odpovedať
Ten styrodur to je na podlahu?
Odpovedať
@johnyfly1 ano. Pod poter na osb
Odpovedať
Skusim sa ezte raz spytat sam seba. Co keby som vrchnu osb nahradil do spadu vypodlozenou cetris doskou v rovnakej hrubke. Ta by mala byt odolna na vonkajsie vplyvy. Na nu na buduci rok po zatepleni dal fatrafol a nasledne dal vyssi rost pod terasove dosky.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?