Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Cukrárska zdobiaca ceruzka DELÍCIA: Tento rok si zdobenie užijete. To si píšte!

Cukrárska zdobiaca ceruzka DELÍCIA: Tento rok si zdobenie užijete. To si píšte!

Obdivujete dokonale zdobené chlebíčky, múčniky aj drobné cukrovinky? Láka vás umenie jemnej cukrárskej kaligrafie aj tradične zdobených tort, ale neviete, ako na to? Skvelé riešenie ponúka jedna neobyčajná ceruzka…

http://eshop.tescoma.sk/pecenie/naradie-a-pomocky-na-pecenie/delicia/630536-zdobiaca-ceruzka-delicia

Výnimočný produkt Vianočnej kolekcie TESCOMA

Cukrárska zdobiaca ceruzka DELÍCIA sa stane nesporne jedným z najväčších lákadiel Vianočnej kolekcie TESCOMA pre rok 2012.

Dôvod je zrejmé, podobný produkt, ktorý dokáže zdobiť pokrmy veľmi jemnými, plynulými a presnými linkami rôznych hrúbok, navyše s doplnkami uľahčujúcimi komfortnú manipuláciu pred, pri aj po dekorácii, doposiaľ na trhu chýbal. 

Píšte a zdobte!

Cukrárska zdobiaca ceruzka DELÍCIA pružným silikónovým telom funguje na rovnakom princípe ako tá klasická – okrem písania bielkovým krémom zvládne aj náročné zdobenie maslovým, tvarohovým alebo čokoládovým krémom, rozpustenú čokoládu alebo šľahačku.

Súčasťou ceruzky je päť zdobiacich trysiek, ktoré sú určené pre rôzne dekoračné techniky – od veľmi jemných čipkových dekorácií až po písaní mien alebo odkazov bielkovým alebo iným krémom napr. na torty alebo múčniky.

Unikátna ceruzka je opatrená praktickým stojančekom s prísavkou pre odkladanie ceruzky behom zdobenia a univerzálnym čistítkom trysiek, ktoré je uložené v uzávere zásobníku.

Cukrárska zdobiaca ceruzka DELÍCIA je dodávaná s podrobným návodom k použitiu, ktorého súčasťou sú tiež recepty na všetky základné cukrárske zdobiace krémy.

http://eshop.tescoma.sk/pecenie/naradie-a-pomocky-na-pecenie/delicia/630536-zdobiaca-ceruzka-delicia

Pridané 22. nov 2012  •  Páči sa mi to
tescoma_michal  
Pridané 22. nov 2012